W dniach 12-14 lutego w Poznaniu odbędą się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016 – podążające za zmianami zachodzącymi w branży i cieszące się najdłuższym stażem wśród targów turystycznych w Polsce.


27. edycja imprezy odbywa się w nowym terminie, dzięki czemu zwiedzający zapoznają sie z ofertami wyjazdów, gotowymi katalogami, czy też nowymi produktami turystycznymi tuż przed okresem wyjazdów wielkanocnych, na majówkę, czy też na upragnione wakacje – lato 2016. 

Wielkopolska zaprezentuje podczas tej edycji targów Szlak Piastowski – trasę turystyczną, łączącą najważniejsze miejsca i zabytki związane z początkami państwa polskiego. Wystapieniu towarzyszyć będą wyjątkowe eventy, np. otwarcie na scenie głównej Drzwi Gnieźnieńskich będzie jednocześnie oficjalnym otwarciem targów. Ale to nie wszystkie atrakcje, które zostały przygotowane dla zwiedzajacych. Warto odwiedzić stoisko Wielkopolski, gdzie na wydzielonej strefie zostaną zaprezentowane eksponaty zwiazane z epoką Piastów: łódź wikinków, makieta trebusza, kusza wałowa, zbrojownia z mozliwością przebierania się. Podczas targów premierę będzie miał, przygotowany przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, folder wizerunkowy Wielkopolska Szlak Piastowski. Będzie można go otrzymać na stoisku regionu – hala 7A, stoisko 44, Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zapraszamy na stoisko Wielkopolski!