Tylko tylko niecałe dwa tygodnie dzieli nas od kolejnej edycji Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Po raz dwudziesty do Łodzi przyjadą miłośnicy podróży – tych bliskich i dalekich. Jubileuszowe targi odbędą się w dniach 21 – 23 lutego 2014 r. w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

 

Targi NA STYKU KULTUR to idealna okazja do wcześniejszego zaplanowania wyjazdów urlopowych, rodzinnych wakacji, długich weekendów, krótkich wypadów poza miasto czy podróży marzeń. Na pewno osoby, które poszukują kreatywnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, jak i amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą coś dla siebie. Nauczyciele oraz organizatorzy wyjazdów dla zorganizowanych grup mogą czerpać inspiracje i pomysły na wycieczki.

Wystawcy przygotowali specjalne targowe propozycje, rabaty i atrakcyjne promocje. Podczas imprezy będzie okazja do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych wydarzeniach związanych z podróżowaniem i podróżami. Tematem przewodnim targów jest turystyka konna w ramach której zostanie zaprezentowany m.in. łódzki szlak konny pod hasłem „Końska dawka przygody”. Poszukiwacze ciekawych miejsc i ekstremalnych przygód nie będą zawiedzeni, gdyż spotkania ze znanymi podróżnikami bezsprzecznie staną się dla nich powodem do obrania nowych kierunków egzotycznych wypraw.

Jednym słowem – jeżeli interesują Cię podróże, poznawanie nowych zakątków i obyczajów – to Targi NA STYKU KULTUR są idealnym miejscem na spędzenie ostatniego lutowego weekendu.

A oto kilka z propozycji bogatego programu imprez towarzyszących XX jubileuszowej edycji targów Regiony Turystyczne Na Styku Kultur:

–        spotkania z podróżnikami

–        wystawy fotograficzne

–        prezentacja „Dobre praktyki w turystyce konnej”

–        występy folklorystyczne

–        wycieczki z przewodnikiem po Łodzi

–        rajd pieszy i rowerowy „Wędrujemy razem” adresowany do wielopokoleniowego społeczeństwa

–        prezentacje multimedialne

–        wycieczki pod hasłem „Szlakiem murali łódzkich”

–        inauguracja działań podejmowanych w 2014 roku przez  PTTK pod wspólnym hasłem  „Turystyka łączy pokolenia”

–        konkurs wiedzy o Polsce i turystyce dla młodzieży „A to Polska właśnie…”

–        gry, zabawy i konkursy dla dzieci w Strefie Dziecka

Wydarzenie odbędzie się w terminie 21-23 lutego 2014 roku w Łodzi w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

Na stronie www.nastykukultur.pl znajduje się szczegółowy program targów oraz istnieje możliwość zakup biletów. Fun page targów: www.facebook.com/TargiNaStykuKultur.