TravelReps, działająca od ponad 2 lat firma marketingowa  wyspecjalizowana w  reprezentowaniu i promowaniu zagranicznych firm turystycznych w Polsce  przystąpiła  do Travel Lifestyle Network www.travellifestylenetwork.com , światowej sieci niezależnych firm PR działających  w branży turystycznej  i dóbr luksusowych.

„Przystąpienie do  Travel LifeStyle Network  zapoczątkowuje kolejny etap rozwoju TravelReps. Liczę na to, że współpraca w ramach międzynarodowej sieci przyniesie nam  nie tylko wymianę doświadczeń, ale także nowych klientów i ciekawe projekty, a z naszego rozwoju skorzysta polska branża turystyczna. Biura podróży i agencje eventowe  na co dzień wykorzystują bowiem  oferty naszych partnerów i  uczestniczą w naszych  imprezach edukacyjnych jak fam trips czy  tematycznych prezentacjach promujących destynacje. – powiedziała Barbara Dziedzic  właścicielka i CEO TravelReps.

TravelReps  od stycznia 2013 r. reprezentuje na polskim rynku zagraniczne firmy turystyczne, przybliża polskiej branży turystycznej ofertę kilkunastu wiarygodnych  partnerów. Portfolio klientów TravelReps zawiera kilkanaście Destination Management Companies  (DMC) obejmujących swoim zasięgiem  kraje na 5 kontynentach. Promuje oferty do Chin, Maroka, Dubaju, Omanu, Portugalii, Włoch, Jordanii, USA,  Meksyku, Rosji, Chorwacji, Indii, Nepalu, Bhutanu, Afryki Południowej,  Kostaryki, na Kubę, Sri Lankę, Maltę, Mauritius i Seszele. TravelReps jest przedstawicielem agencyjnego systemu rezerwacyjnego SunHotels.
Właścicielka Travelreps Barbara Dziedzic  jest aktywnym członkiem MPI i SITE . WWW.travelreps.pl; info@travelreps.pl