Kilka dni temu rozpoczęła się budowa kolejnego budynku w ramach oddalonej o zaledwie 150 metrów od morza inwestycji we Władysławowie. W drugim etapie prac powstanie obiekt z blisko 30 komfortowo wyposażonymi apartamentami wakacyjnymi.

 

W kolejnym etapie budowy kompleksu apartamentowo-hotelowego Gwiazda Morza we Władysławowie powstaną apartamenty wakacyjne o powierzchni od 26 do 62 m². Na parterze budynku znajdzie się również lokal użytkowy z przestronnym tarasem, przeznaczony na kawiarnię z lunch barem.

Każdy z kompaktowych, funkcjonalnie zaprojektowanych, apartamentów wakacyjnych będzie miał balkon lub taras. Wszystkie lokale, podobnie jak w pierwszym etapie, będą wykończone w wysokim standardzie pod klucz według indywidualnych projektów wnętrz autorstwa Pracowni Projektowej Pszczołowscy. Przyszli właściciele mogą również skorzystać z oferty kompleksowego wyposażenia – od mebli skrzyniowych i tapicerowanych spełniających hotelowe wymogi, poprzez dekoracje, aż po zastawę i akcesoria kuchenne.

Stylistyka nowego budynku czerpie inspiracje z nadmorskiego otoczenia. Drewno w elewacji i częściach wspólnych, piaskowe kolory i lekkie wnętrza mają sprzyjać wypoczynkowi właścicieli i gości. Komfortowe przestrzenie mieszkalne zostały zaprojektowane w dwóch trendach estetycznych: uniwersalnej klasyki i minimalizmu w czystej formie. Podobnie jak w budynku powstałym w ramach pierwszego etapu – zarówno w apartamentach jak i częściach wspólnych – wykorzystane zostaną materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

Poza możliwością rezerwacji apartamentów w nowopowstającym obiekcie, istnieje jeszcze możliwość zakupu gotowych do odbioru apartamentów o powierzchni od 31 m² w pierwszym etapie inwestycji. Kupując wykończony i wyposażony apartament z oferty promocyjnej praktycznie od zaraz można w nim wypoczywać lub czerpać zyski z jego najmu.

Inwestycja w zakup apartamentu w kompleksie Gwiazda Morza to połączenie bezpiecznej formy lokowania finansów w nieruchomości z zyskiem płynącym z możliwości wynajmu apartamentu nad morzem. Koncepcja Apart Hotelu Gwiazda Morza opiera się na zarządzaniu kompleksem przez wyspecjalizowaną firmę zarządzającą, która przygotowuje apartament na przyjazd właściciela lub przyjęcie gości.

W ramach tej usługi, która z powodzeniem  funkcjonuje już w przypadku pierwszego etapu Apart Hotelu, właściciel ma możliwość scedowania wszystkich obowiązków wynikających z posiadania i obsługi apartamentu wakacyjnego na zarządcę. Zarządca obiektu weźmie na siebie wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem apartamentu do przyjazdu gości, zadba o marketing i promocję, organizację procesu wynajmu, bieżące utrzymanie i obsługę, a także regulowanie w imieniu właściciela wszelkich zobowiązań finansowych związanych z utrzymaniem nieruchomości.

 

Więcej informacji na: http://twojdomnadbaltykiem.pl