Dnia 1 października br. VauBoo zaprezentuje serwis online, który radykalnie zmieni proces rezerwacji noclegów zarówno dla gości, jak i hotelarzy.

Po raz pierwszy otrzymamy system rezerwacyjny oparty na zasadzie licytacji, w którym goście i hotelarze mogą ustalać cenę rozmawiając bezpośrednio.

Ze względu na trudną sytuację w branży turystycznej, VauBoo proponuje obniżenie kosztów hoteli poprzez minimalną miesięczną opłatę abonamentową za swoje usługi zamiast płacenia dużych prowizji od wolumenu rezerwacji.

Dział analiz w VauBoo – www.vauboo.com – publikuje wyniki swoich ostatnich badań analitycznych, przeprowadzonych od 31 lipca do 21 sierpnia 2020 r. Miesięczny raport VauBoo odzwierciedla zainteresowanie zmianami systemu rezerwacji na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród 572 hotelarzy we Włoszech, Niemczech i Polsce.

Po przeanalizowaniu rynku usług hotelarskich w Niemczech, Polsce i we Włoszech, ponad 40% respondentów wyraziło zainteresowanie pracą w naszym systemie. Biorąc pod uwagę ich życzenia, zespół VauBoo opracował optymalny system, który pomoże zaoszczędzić zarówno dla osób podróżujących, jak i dla hotelarzy oraz pobudzi rozwój i wzrost turystyki krajowej.

Teraz system VauBoo jest testowany na rynkach tych krajów, a od pierwszego października br. zapowiadane jest oficjalne uruchomienie systemu rezerwacyjnego VauBoo.

Naszą misją jest uczynienie turystyki bardziej świadomą i dostępną.

Zapraszamy czekać na aktualizacje i do zobaczenia wkrótce.

O VauBoo

VauBoo to nowy system rezerwacji oparty na aukcjach do licytowania noclegów w Europie. VauBoo ma na celu umożliwienie podróżnemu i hotelowi zaoszczędzenia pieniędzy poprzez negocjowanie ceny, która najbardziej odpowiada obu. Strona zostanie otwarta 1 października i obejmie główne cele turystyczne w Europie Południowej, Zachodniej i Środkowej.