RYANAIR & PARKCLOUD ROZSZERZAJĄ UMOWĘ WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE TANICH PARKINGÓW O WARSZAWĘ MODLIN

 

NAJNIŻSZE CENY BILETÓW I NISKIE CENY ZA PARKING

W 7 POLSKICH PORTACH LOTNICZYCH

Ryanair, najbardziej ulubiona tania linia lotnicza w Europie, ogłosił dziś (26 listopada) rozszerzenie współpracy na lotnisku Warszawa/Modlin z europejskim operatorem zapewniającym usługi parkingowe – ParkCloud. Pasażerowie Ryanair mają teraz możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego w 7 polskich portach lotniczych.

 

Ryanair i ParkCloud już teraz oferują miejsca parkingowe na 36 lotniskach w Belgii, na Cyprze, w Niemczech, Grecji, na Węgrzech, we Włoszech, na Malcie, w Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, gdzie pasażerowie Ryanair mają możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego na stronie Ryanair.com przed odlotem mając pewność, że korzystają z najniższych cen parkingu, jak również najniższych cen biletów.

 

Małgorzata Wrzesińska z Ryanair powiedziała:

Ryanair przewiezie ponad 81mln pasażerów w tym roku przy najniższych gwarantowanych cenach, łącząc 180 destynacji na 1600 międzynarodowych trasach. Teraz pasażerowie podróżujący z portu lotniczego Warszawa/Modlin mogą cieszyć się z jeszcze większych oszczędności oraz wygody, dzięki naszej nowej współpracy z ParkCloud. Usługi parkingowe zostaną rozszerzone o kolejne 36 portów lotniczych w 12 europejskich krajach.

Wcześniejsza rezerwacja parkingu ParkCloud jest dostępna o każdej porze na stronie Ryanair.com

 

Mark Pegler, Dyrektor Zarządzający z ParkCloud powiedział:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni  ze wzrostu naszych usług parkingowych, jak i rosnocego sukcesu partnerstwa z Ryanair. Nasz współpraca umożliwi jeszcze większej liczbie pasażerów korzystnie z najniższych cen parkingu, w 12 krajach, w tym Polsce. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planujemy zapewnić miejsca parkingowe w ponad 40 portach lotniczych do których operuje Ryanair. „

 

          NAJNIŻSZE CENY PARKINGU NA 36 PORTACH LOTNICZYCH RYANAIR

 

Barcelona

Fuerteventura

Madryt

Porto

Bari

Gdańsk

Malaga

Poznań

Berlin

Genoa

Malta

Sewilla

Bratysława

Katowice

Memmingen

Saloniki

Brindisi

Kraków

Murcia

Trapani

Bruksela

Lipsk  *

Palermo

Turin

Budapeszt

Lizbona

Palma

Walencja

Faro

Lódź

Paphos

Warszawa*

Frankfurt *

Londyn (LTN)

Pescara

Wrocław

 *Nowy serwis