Warszawa, 13 grudnia 2018:  Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dziś niesamowitą promocję z 20% rabatem* na wybrane loty do i z Polski.

Na naszym siedzeniu znaleźliśmy listę życzeń – musiał ją upuścić święty Mikołaj. Wiemy już, że wszyscy chcecie latać, więc skorzystajcie z naszej zniżki w wysokości 20% i spełnijcie swoje marzenia! https://we.tl/t-ifxaSVi3X3

 

W specjalnej ofercie WIZZ można znaleźć wiele atrakcyjnych kierunków takich jak Marakesz w Maroko, Wiedeń w Austrii, Teneryfa na Wyspach Kanaryjskich Dubaj w Emiratach Arabskich czy Ejlat w Izraelu.

 

Andras Rado, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością wprowadzamy specjalną promocję jako wyraz uznania dla milionów naszych klientów w Polsce za ich lojalność. Bez względu na to, czy podróż będzie miała charakter biznesowy czy turystyczny dziś jest niesamowita szansa dla poszukiwaczy biletów w niskich cenach. Zachęcamy naszych klientów, aby jak najszybciej odwiedzili stronę wizzair.com i skorzystali z naszej atrakcyjnej oferty, ponieważ promocja obowiązuje do północy 13 grudnia.”