•    Dziś, 26 marca PolskiBus.com udostępnia nową pulę biletów na okres od 26 maja do 25 czerwca 2015
•    Wszystkie bilety rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację
•    Podróżuj do Krakowa, Gdańska, Warszawy oraz Pragi, Berlina, Wilna i wielu innych wspaniałych miast w najwyższym komforcie i najniższych cenach
•    Bilety są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com

Początek wakacji zapowiada się fantastycznie! Już teraz masz możliwość zarezerwowania biletów w najniższej na rynku cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację! Od dziś, 26 marca PolskiBus.com udostępnia nowy kalendarz na podróże w terminie od 26 maja do 25 czerwca 2015 roku. Nie czekaj! Wejdź na www.polskibus.com i zaplanuj swoje podróże w ekstremalnie niskich cenach!
„Każdy miłośnik podróży po przeczytaniu moich słów powinien czym prędzej wejść na www.polskibus.com, gdyż właśnie tam czekają na niego tysiące biletów w najniższych cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Właśnie udostępniliśmy pulę biletów na czerwiec, czyli miesiąc stworzony do podróżowania! Każdy ma zatem szansę udać się do wielu pięknych miast w Polsce i Europie, aby we wspaniały sposób rozpocząć wakacje lub po prostu wyrwać się od codzienności. Nie czekaj, rezerwuj!” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
Bilety na okres od 26 maja do 25 czerwca 2015 można już teraz zarezerwować korzystając z łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.
Pasażerowie podróżujący z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji uchylne, wygodne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi, toaletę, możliwość zabrania wózka inwalidzkiego oraz bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach). Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Leszna, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.