Warszawa, 17 października 2014 roku – Jeszcze tylko przez dwa dni można skorzystać z wyjątkowej, jesiennej promocji LOT-u. Bilety do 40–stu miast na całym świecie są nawet o połowę tańsze.

Warto się spieszyć, tym bardziej, że akcja pod hasłem „Wielkie nieba!”, która wystartowała we wtorek 14-go października, cieszy się ogromną popularnością i biletów ze specjalnej, promocyjnej puli ubywa. Największą popularnością, jak do tej pory, cieszą się Paryż, Londyn, Frankfurt i Monachium. Duże zainteresowanie dotyczy również tras bardziej na wschód – do Wilna, czy Tallina. Oczywiście smakowite kąski to także długodystansowe podróże Dreamlinerami. Promocja kończy się w niedzielę 19 października, a podróż można odbyć już od 2 listopada aż do 22 marca 2015, z wyjątkiem okresu świąteczno – noworocznego. Ceny zostały obniżone na wszystkie kierunki LOT-u, a bilet najwygodniej i najtaniej można kupić na lot.com.

„Wielkie nieba!” – to szansa tańszego odwiedzenia dowolnego z ponad 40 miast na całym świecie, do których lata LOT. Jest to także doskonała okazja, by wypróbować nowe menu, jakie LOT wprowadził latem tego roku. Na rejsach długodystansowych Dreamlinerem do i z Ameryki oraz Chin, gdzie posiłki serwowane są nieodpłatnie, LOT całkowicie zmienił menu, by pasażerowie czuli się jak w podniebnej restauracji. Nowością jest też to, że kupując bilet w klasie ekonomicznej można od razu zdecydować się na wybór posiłku serwowanego w wyższej klasie LOT Premium Class. Ta usługa jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży, poprzez Call Center, lot.com, biura własne oraz biura agentów.

Dodatkowo na wszystkich rejsach do Chicago, Nowego Jorku, Toronto i Pekinu podwojona została liczba filmów w pokładowym systemie rozrywki dostępnych w całkowicie bezpłatnej ofercie we wszystkich klasach podróży.

Na pasażerów klasy ekonomicznej na wszystkich rejsach europejskich czekają nowe sezonowe i wzbogacone posiłki oraz zestawy w ramach oferty LOT Gourmet. A ich ceny nadal pozostają konkurencyjne w porównaniu z cenami na lotniskach i z tymi spotykanymi w innych liniach.

W ciągu ostatniego roku LOT intensywnie się zmienia odpowiadając na potrzeby pasażerów i zmieniającego się rynku. W ostatnich miesiącach został wprowadzony szereg nowych produktów i usług, które cieszą się coraz większą popularnością. Na przykład cała rodzina komfortowo, bez stresu i bez kolejki może odprawić się przy dedykowanym stanowisku Family check-in na warszawskim lotnisku. By podróż zaczynała się wesoło i kolorowo, przy odprawie biletowo-bagażowej najmłodszych wita sympatyczny symbol LOT-u – żuraw. Mali podróżnicy mogą też korzystać ze specjalnych schodków, które ułatwiają im zdobywanie pierwszych lotniczych doświadczeń i kontakt z personelem lotniska.

Oprócz nowej mobilnej wersji strony lot.com, udoskonalona została także aplikacja mobilna. Aktualizacja zawiera ponad 40 zmian, w tym nowy wygląd strony startowej oraz funkcję zapisywania karty pokładowej w aplikacji PassBook (dla użytkowników systemu iOS).

Teraz bez limitu można korzystać też z usług airkiosku (propozycja nie tylko dla miłośników lotniczych gadżetów) oraz usługi Shope&More, czyli oferty zakupów bezcłowych, również na trasach europejskich. Jest też możliwość zrobienia zakupów przez Internet z dostawą na pokład samolotu.

To nadal nie koniec wprowadzanych ostatnio nowości, wśród nich na lot.com można znaleźć między innymi „Moje Ulubione Miejsce” czy „Mój dodatkowy sprzęt”.

W podróży do ponad 40-stu destynacji na całym świecie warto skorzystać też z szerokiej oferty ubezpieczeń, które są dostępne stronie internetowej LOT-u.

Rezerwuj już teraz na www.lot.com i leć od 2 listopada 2014 do 22 marca 2015 nawet o połowę taniej!