Wraz z nadejściem wiosny, zapraszamy do udziału w kolejnym etapie II Konkursu fotograficznego „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalny kurs fotografii pod okiem mistrza Czesława Czaplińskiego i prezentacja prac na wystawie w Galerii Plenerowej Muzeum.

 

W oczekiwaniu na cieplejsze dni, zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do odkrywania i uwieczniania wiosennego oblicza ogrodów i obiektów Łazienek Królewskich. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.lazienki-krolewskie.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny”, wypełnić formularz zgłoszeniowy,  a następnie opublikować zdjęcia. Konkurs trwa do 15 listopada 2014 roku, do udziału zapraszamy zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

 

Zwycięzców wyłoni Jury, w składzie:          

•          Tadeusz Zielniewicz – dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie;

•          Czesław Czapliński – artysta fotograf, dziennikarz, autor filmów dokumentalnych;

•          Franciszek Maśluszczak – artysta malarz, rysownik, grafik;

•          Paweł Pierściński – artysta fotograf, autor ponad 200 wystaw o tematyce krajobrazu;

•          Andrzej Strumiłło – artysta malarz, grafik, rzeźbiarz, fotograf, poeta, pisarz, scenograf.

 

Celem konkursu jest odkrywanie piękna Łazienek Królewskich i propagowanie sztuki fotografowania. Szczegółowy regulamin znajduje się w module konkursowym na stronie: www.lazienki-krolewskie.pl. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć wyróżnionych w I edycji konkursu: http://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-I-edycji.html

 

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie