• PolskiBus.com przedłuża czas obowiązywania promocji na bilety dla dzieci za 0 zł!
 • Jedyny koszt biletu dla dziecka to opłata rezerwacyjna w wysokości tylko 1 zł
 • Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych zarówno przez PolskiBus.com, jak również PolskiBusGold.com
 • Czas trwania promocji obejmuje okres od 1 marca do 31 maja 2016 roku
 • Aby zakupić bilet dla dziecka za 0 zł należy w wyszukiwarce połączeń wybrać zakładkę ULGI, a w niej zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie promocją „Ferie Zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł” oraz liczne prośby ze strony Pasażerów, PolskiBus.com przedłuża czas obowiązywania oferty aż do końca maja! Zasady pozostają bez zmian – jedyny koszt biletu dla dziecka to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Czas trwania promocji, obejmujący zarówno możliwość zakupu biletów, jak i odbycie promocyjnych przejazdów to okres 1 marca do 31 maja 2016 roku. Promocja obejmuje podróże dla dzieci w wieku do 6 lat na wszystkich trasach krajowych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com i PolskiBusGold.com.

 

„Zimowa promocja na bilety dla dzieci do 6 lat za 0 zł cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród naszych Pasażerów. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę próśb dotyczących jej przedłużenia, więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić wiosenną kontynuację tej wspaniałej oferty skierowanej do rodzin z małymi dziećmi! Wiosna obfituje w wiele idealnych okazji do podróżowania, dlatego wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami już teraz serdecznie zachęcamy rezerwowania bezpiecznych i komfortowych podróży z PolskiBus.com w najniższych cenach!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Pora roku skłania do wyjazdów, przywitania pierwszych ciepłych dni nad morzem, odwiedzenia rodziny na Wielkanoc czy spędzenia majówki w górach, lecz czy jest coś bardziej zachęcającego od fantastycznych cenowych okazji? Od teraz wszystkie dzieci w wieku do 6 lat mogą odbyć podróż z PolskiBus.com i PolskiBusGold.com za symboliczną złotówkę opłaty rezerwacyjnej, podczas gdy sam bilet jest za 0 zł! Aby móc skorzystać z promocji, należy wybrać ulgę „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” przy zakupie biletu dla dziecka za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie www.polskibus.com. Należy pamiętać, że promocyjne podróże można realizować w okresie od 1 marca do 31 maja 2016 roku. Rodzice i opiekunowie także mają szansę na bilety w niezwykle atrakcyjnej cenie, ponieważ ceny wszystkich biletów zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!

 

Regulamin Promocji „Wiosenne podróżowanie dla dzieci do lat 6 za 0zł*!”

 

 1. Promocja „Wiosenne podróżowanie dla dzieci do lat 6 za 0 zł” obowiązuje w okresie od 1 marca do 31 maja  2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
 2. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
 3. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com i PolskiBusGold.com.
 4. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
 5. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
 6. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
 7. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
 8. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej oraz zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”
 9. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać
 10. Promocja ma charakter limitowany – do wyczerpania puli biletów.
 11. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych, zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.

* – koszt biletu wynosi 0 zł, aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej