Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, świętuje dzisiaj ogłoszenie dwóch nowych połączeń z Castellón do Katowic i Budapesztu. Zapewniają one niezliczone możliwości podróży w celach turystycznych i biznesowych w cenach rozpoczynających się już od 59 złotych*

 

Castellón to miasto płożone 70km na północ od Walencji, na wybrzeżu Costa del Azahar w Hiszpanii. Przepięknie położony nad Morzem Śródziemnym z doskonałym klimatem oraz pięknymi plażami Castellón, to także wyśmienita kuchnia, życie nocne oraz urocza starówka, która przyciąga turystów na wakacje w Hiszpanii.

 

Pierwszy lot Wizz Air z Hiszpanii odbył się w maju 2004 roku i od tego czasu linia stale rozwija siatkę połączeń oferując obecnie w sumie 55 tras do 10 krajów z 12 lotnisk w Hiszpanii. 

 

WIZZ, stale poszerza ofertę o nowe kierunki podróży pomiędzy Hiszpanią a resztą Europy. Z ponad 3,4 mln miejsc w sprzedaży w tym roku w hiszpańskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 42% w porównaniu z poprzednim rokiem, WIZZ korzystnie wpływa na rynek pracy w dziedzinie lotnictwa i turystyki wspierając ponad 2500** miejsc pracy w 2019 roku. 

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z CASTELLONU

Kierunek

Częstotliwość

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Budapeszt

środa, niedziela

16 czerwca 2019

14,99 euro

Katowice

poniedziałek, piątek

17 czerwca 2019

59 PLN

 

“Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras WIZZ z Castellón do Budapesztu i Katowic, ponieważ stale tworzymy kolejne możliwości podróży dla naszych klientów. Od 15 lat z zaangażowaniem działamy w Hiszpanii. Nasi pasażerowie mogą wybierać spośród 55 popularnych kierunków w hiszpańskiej siatce połączeń, korzystając z dogodnego rozkładu lotów i niskich cen rozpoczynających się od 14,99 euro/ 59 złotych*. Zachęcamy wszystkich do odkrywania tych wyjątkowych miejsc w Europie i korzystania z niskokosztowej oferty WIZZ i doskonałej obsługi na pokładzie” powiedziałAndras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.