START POŁĄCZEŃ Z GDAŃSKA 19 CZERWCA
Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największa linia lotnicza oferująca połączenia z Gdańska, ogłosiła dzisiaj dalszy rozwój siatki połączeń z Polski. Od 19 czerwca 2015 roku Wizz Air uruchomi nową trasę z Gdańska do Reykjaviku w Islandii, z dwoma rejsami tygodniowo.  

Islandia słynie z malowniczej architektury, zapierających dech w piersiach krajobrazów, a Islandczycy z przyjaznego nastawienia. Podczas podróży turyści mogą podziwiać piękno tego niezwykłego kraju tj. słynne wodospady, źródła termalne oraz obserwować zorzę polarną. Dzięki Wizz Air, polscy pasażerowie będą mogli teraz odwiedzić Islandię i przekonać się o jej urokach, kupując bilety na trasie z Gdańska w cenach już od 249 PLN*.
Wizz Air oferuje 116 połączeń z Polski do 22 krajów z 7 polskich lotnisk. Bilety na trasie do Islandii są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com.

NAJNOWSZE LOTY WIZZ AIR Z POLSKI:

Nowa trasa:

Dni:

Start:

Ceny od**:

Gdańsk – Reykjavik (KEF)

Pn;Pt

19.06.2015

249 PLN

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: “Nieustannie rozwijajmy polską siatkę połączeń i mamy kolejne doskonałe wieści dla klientów z Gdańska i okolic. Od 19 czerwca Wizz Air będzie latał do Reykjaviku w Islandii w każdy poniedziałek i piątek, co sprawi, że nowa trasa stanie się idealnym celem wyjazdów weekendowych. Reykjavik’s Keflavik Airport to 111. lotnisko w międzynarodowej siatce Wizz Air obejmującej atrakcyjne połączenia w 38 krajach w Europie i poza nią. Zachęcamy do skorzystania z niskokosztowej oferty WIZZ na wizzair.com”.

 

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się z 55 samolotów typu Airbus A320 latających z 21 baz na ponad 360 trasach łączących 111 lokalizacji w 37 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 200 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 16,5 miliona pasażerów w roku liczonym do marca 2015 roku. Wizz Air jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie jako WIZZ.
*Cena biletu w jedną stronę, wliczając podatki i opłaty obowiązkowe, a także mały bagaż podręczny.