Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* ogłosił rozkład lotów z Polski na sezon zimowy 2014/2015, który składać się będzie 76 połączeń do 14 krajów.

Zgodnie z nim zostanie zwiększona liczba lotów na najbardziej popularnych trasach Wizz Air do Londynu Luton; z Warszawy do dwudziestu tygodniowo, natomiast z Katowic i Gdańska do dwóch lotów dziennie. Cieszące się dużym zainteresowaniem połączenia do Oslo-Torp będą dostępne z siedmiu polskich lotnisk przy 21 rejsach tygodniowo. W sprzedaży są już także bilety na loty do popularnych kurortów narciarskich tj. Grenoble, Mediolan Bergamo oraz Kutaisi.

Połączenia Wizz Air na najbardziej popularnych trasach:

Kierunek

Częstotliwość lotów

Warszawa – Londyn Luton

20 lotów tygodniowo

Katowice – Londyn Luton

14 lotów tygodniowo

Gdańsk – Londyn Luton

14 lotów tygodniowo

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Z wielką przyjemnością prezentujemy siatkę połączeń zimowych Wizz Air w Polsce. Jak zawsze, staraliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych pasażerów, zarówno pod kątem narciarskich destynacji tj. Grenoble, Bergamo, Kutaisi, jak również typowo wypoczynkowych miejsc, idealnych na weekendowe wypady tj. Rzym, Tel Awiw, Barcelona i Neapol. Bilety na zimowe loty rezerwować można już na stronie wizzair.com. Mamy nadzieję, że 76 naszych ekscytujących destynacji ułatwi Polakom podróżowanie i zdecydowanie umili czas w sezonie zimowym”.