REJSY NA 6 TRASACH DO 5 KRAJÓW Z GÖTEBORGA UTRZYMANE

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, informuje, iż w związku z całkowitym zamknięciem lotniska Göteborg City Airport (GSE) od 1 lutego 2015r.  przewoźnik przenosi działania operacyjne do pobliskiego Göteborg Landvetter Airport (GOT).

Siatka połączeń Wizz Air z trzech szwedzkich lotnisk (Sztokholm, Göteborg i Malmo) obejmuje 29 tras do 8 krajów. Z Göteborga przewoźnik oferuje 6 połączeń do 5 krajów.

TRASY WIZZ AIR DO GOTEBORGA:

DO

DNI

CENY OD**

Belgrad

Wt; So

249 SEK

Budapeszt

Wt; Cz; So

339 SEK

Gdańsk

Wt; So

99 PLN

Skopje

Wt; So

249 SEK

Tuzla

Wt; So

249 SEK

Warszawa

Wt; So

99 PLN

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Potwierdzamy, iż całkowite zamknięcie lotniska Göteborg City Airport (GSE) nie będzie miało wpływu na działania operacyjne Wizz Air na szwedzkim rynku. WIZZ będzie w dalszym ciągu oferował atrakcyjne ceny lotów oraz doskonałą jakość usług konsumentom ze Szwecji, korzystającym z 6 niskokosztowych tras do 5 europejskich miast z Göteborga”.

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 54 samolotów typu Airbus A320 latających z 20 baz na ponad 360 trasach łączących 110 lokalizacje w 38 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 200 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 15,8 miliona pasażerów w 2014 roku. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours do platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za okres od 1kwietnia 2014 do 30 września 2014 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.
** Cena biletu w jedną stronę, wliczając podatki i opłaty obowiązkowe a także mały bagaż podręczny.