Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, poinformowała o wcześniejszym niż zakładano przywróceniu lotów na trasie Warszawa-Tel Awiw. Bilety na nie są już dostępne w sprzedaży i można je rezerwować na stronie wizzair.com.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Wizz Air odpowiada na wzrost zainteresowania lotami do Tel Awiwu i wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów przywraca trasę z Warszawy wcześniej niż planowano, wpisując ją tym samym w zimowy rozkład lotów 2014. Mamy nadzieję na powitanie jeszcze większej liczby pasażerów na wielu trasach z Polski, dostępnych w niskich cenach, tak uwielbianych przez naszych klientów”.

O Wizz Air:

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 53 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 340 trasach łączących 104 lokalizacji w 36 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 100 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13,9 miliona pasażerów do końca marca 2014 r*. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r.(„FY 2014”). 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.