TO ODPOWIEDŹ NA ZWIĘKSZONE ZAINTERSOWANIE PODRÓŻNYCH TĄ OPCJĄ , KTÓRA UMOŻLWI SKRÓCENIE CZASU ZAJMOWANIA MIEJSC NA POKŁADZIE ORAZ PRZY OPUSZCZANIU SAMOLOTU

 

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* zwiększa liczbę „miejsc zarezerwowanych” na wszystkich swoich połączeniach. Dzięki nowej opcji  ich pula zwiększy się o 33%, co oznacza, że pasażerowie będą mogli zarezerwować  16 miejsc w trzech pierwszych rzędach w każdym samolocie. Usługa, którą wykupić można już od 25 PLN, skierowana jest przede wszystkim do pasażerów, którzy pragną wykorzystać swój czas jak najbardziej efektywnie. Osoby korzystające z miejsc zarezerwowanych mają bowiem pierwszeństwo wejścia i wyjścia z pokładu samolotu.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Usługa rezerwacji miejsc jest jedną z najpopularniejszych wśród osób, które chcą uniknąć zamieszania związanego z wejściem i wyjściem z pokładu. Od teraz w samolotach Wizz Air  przy dokonywaniu rezerwacji dostępne będą trzy rzędy, dzięki czemu jeszcze więcej pasażerów będzie mogło skorzystać z możliwości wyboru konkretnego siedzenia dla siebie. W naszej ofercie jest 7000 lotów co oznacza, że pasażerowie będą mogli zarezerwować aż 112 000 miejsc, co wpłynie na zwiększenie poziom komfortu ich podróży.”