Rekordowo niskie stopy procentowe skłaniają nie tylko do zaciągania kredytów mieszkaniowych, ale i lokowania własnych oszczędności w nieruchomość, która zapewni znacznie większą stopę zwrotu. Dla osób chcących czerpać korzyści z wynajmu mieszkań firma J.W. Construction Holding S.A. przygotowała wariant zakupu apartamentu na Woli.

Aparthotel Wola Invest to idealna możliwość zostania udziałowcem w zyskownej inwestycji. Deweloper oferuje nowatorski system opieki i zarządzania własnościowymi apartamentami, generujący stałe i pewne zyski najmu. Klienci zarabiać będą na udostępnianiu lokalu pod swoją nieobecność, mając również sposobność skorzystania z niego w dowolnym momencie, z pełną obsługą hotelową. J.W. Construction, będąc zarówno inwestorem, jak i operatorem aparthotelu, gwarantuje 5-procentowy zysk w skali roku, podział zysku przewyższający gwarantowaną stopę zwrotu, tj. 50 proc. na 50 proc., i bierze na siebie wszelkie koszty zarządzania nieruchomością,takiejak podatki od nieruchomości oraz użytkowania wieczystego, ubezpieczenie, a także czynsz.

Najwyższy standard wykończenia

Wola Invest to również idealne połączenie nowoczesnej architektury z wysokiej klasy wyposażeniem 1-, 2- i 3-pokojowych apartamentów klimatyzowanych o metrażu od 20 do 65 mkw.W 12-kondygnacyjnym budynku znajdzie się łącznie 416 urządzonych w najwyższym standardzie mieszkań o wysokości 2,90 m, zawierających salon z aneksem kuchennym, łazienkę i pokój, a także balkon.

– Wewnątrz znajdziemy wszystko to, co potrzebne do komfortowego zamieszkaniadla singla lub pełnej rodziny: doskonale zaaranżowaną przestrzeń, luksusowe kuchnie z pełnym wyposażeniem i najwyższej jakości meble. Ceny apartamentów zaczynają się od 6500 tys. zł netto za mkw. Dodatkowo za kompleksowe wyposażenie lokalu należy doliczyć 1,6 tys. zł netto za mkw. – komentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.


Apartamenty Wola Invest – dwupoziomowe lobby, całodobowa recepcja, konsjerż, room service i fitness

Apartamenty Wola Invest objęte zostały serwisem 5-gwiazdkowego hotelu. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia i usługi, takie jak konsjerż, room service, całodobowa recepcja, pralnia samoobsługowa czy klub fitness. W budynku znajdą się też parking podziemny, powierzchnie biurowe, handlowe oraz restauracja.

– Plusem takiego rozwiązania jest to, że działając w 5-gwiazdkowym standardzie, zapewniamy naszym klientom odpowiednie utrzymanie stanu nieruchomości, a także dochód nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale również poza nim. Spółka posiada ogromne doświadczenie w tego typu inwestycjach, bowiem jest operatorem sieci hoteli 500 czy najwyższej klasy hotelu Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy Zdroju, a wkrótce otwiera kolejny hotel Dana w Szczecinie – dodaje Małgorzata Ostrowska.


Atrakcyjna lokalizacja inwestycji

Apartamenty Wola Invest zlokalizowane będą przy ulicy Kasprzaka w Warszawie, na terenie realizowanej przez dewelopera inwestycji Bliska Wola. Ich budowa rozpoczęła się we wrześniu br. z planowanym zakończeniem realizacji w IV kwartale 2017 r., już z wykończeniem pod klucz. Atutem apartamentów jest sąsiedztwo centrum oraz fakt, że na terenie inwestycji, w ramach kompleksu, powstaną dodatkowe atrakcje dla mieszkańców, takie jak park wodny z fontannami, zespół boisk, plac zabaw dla dzieci, a także ogródki kawiarniane.

Apartamenty Wola Invest to nie pierwsza inwestycja apartamentowa realizowana przez J.W. Construction Holding S.A. Do tej pory deweloper zbudował cieszące się dużą popularnością wysokiej klasy apartamentowce Oxygen w Warszawie oraz Blue Marlin w Sopocie.