Zwiedzanie Warszawy może stanowić wartościowy element firmowej imprezy, szczególnie, gdy jest oryginalnie podane. Specjalistą w tej dziedzinie jest firma WPT 1313, która już wkrótce będzie świętowała 5-lecie. Serwuje klientom atrakcje w stylistyce czasów PRL, jednocześnie promując stolicę.  

 

Potrzeba kreacji inspirujących spotkań integracyjnych czy urozmaicania wyjazdów firmowych niejednokrotnie stanowi wyzwanie dla agencji odpowiedzialnych za ich przygotowanie. Propozycje WPT 1313 to rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń, którzy poszukują niestandardowych pomysłów. Firma WPT 1313 obsługuje wydarzenia różnych formatów, obejmujące eventy nawet do 300 osób.  

 

Warszawa w wydaniu PRL dla biznesu

WPT 1313 to największy organizator wycieczek nawiązujących do czasów PRL, warto więc skorzystać z jego doświadczenia i zorganizować nietypowe wydarzenie. Oferta dla biznesu obejmuje gry miejskie, imprezy integracyjne i tematyczne zwiedzanie Warszawy. Doświadczenie i dotychczasowe realizacje WPT 1313 pokazują, że w atrakcjach w stylu PRL z powodzeniem odnajdują się zarówno szeregowi pracownicy, kierownictwo średniego szczebla, jak i zarządy.   

 

Dzięki wyjątkowej flocie samochodowej, specjalnym trasom związanym np. z legendarnymi knajpami PRL-u i świetnej obsłudze przewodnickiej, nie da się nie poczuć dawnej atmosfery. W skład zespołu wchodzi m.in. Tomasz Bareja, kuzyn słynnego reżysera, który opowiada o Warszawie minionych lat. 

 

– Potrafimy zaangażować uczestników w wydarzenie dzięki doskonałym przewodnikom i varsavianistom, którzy pracują w naszym zespole. Mają oni ogromną wiedzę i tworzą niesztampowe trasy zwiedzania. Robią to z dużym luzem i poczuciem humoru zapewniając dawkę wiedzy o Warszawie – mówi Rafał Pawełek, CEO WPT 1313. W zakresie projektów team buildingowych świetnie sprawdzają się programy: Absurdy PRL-u, Warszawa nocą – degustacja wódek czy Rajd praski. Natomiast wśród gier miejskich dużą popularnością cieszą się: Wakacje w Bułgarii, PRL wiecznie żywy ® czy Zakochaj się w Warszawie.

 

Sentymentalna flota samochodowa

Samochody z floty WPT 1313 mają status zabytków. W jej skład wchodzą Fiaty 125p, Fiaty 126p oraz autokary Jelcz 043 „Ogórki”, stanowiące charakterystyczny znak rozpoznawczy firmy. Poruszanie się samochodami z epoki wyzwala emocje związane z chęcią sprawdzenia się w kierowaniu tymi pojazdami, tak innymi od współczesnych. To ciekawy element zabawy i duże wyzwanie, które stanowią pożądaną część programu team buildingowego. Dla zagranicznych klientów czy firm międzynarodowych to dodatkowo świetna okazja, by poczuć autentyczność minionych czasów. 

Partnerzy

WPT 1313 na przestrzeni 5 lat wypracowało pozycję lidera. Na co dzień współpracuje z rozpoznawalnymi instytucjami i partnerami, którzy zapewniają klientom biznesowym dodatkowe atrakcje. Jednym z głównych partnerów jest Muzeum Polskiej Wódki, które poza trunkiem narodowym przybliża rodzimą kuchnię. Ciekawostką na trasie wycieczek jest także antykwariat Bareja Klub z ekspozycją przedmiotów z czasów PRL czy Pijalnia Czekolady Wedla. WPT 1313 jest członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej oraz Warszawskiej Izby Turystyki.