Święta zbliżają się wielkimi krokami i z tej okazji PolskiBus.com postanowił umilić je swoim fanom przygotowując konkurs „Wykreuj Święta z PolskiBus.com”. Zadanie jest bardzo proste i przyjemne w wykonaniu, a mianowicie należy przygotować kartkę świąteczną. Forma dowolna – można ją namalować, narysować, przygotować wycinankę, kolaż zdjęć – cokolwiek co ukaże kreatywność uczestników. Zwycięzcy otrzymają możliwość darmowych przejazdów na dowolnie wybranych trasach i terminach w ramach siatki połączeń oferowanych przez przewoźnika.


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zachowanie na kartce motywu związanego z PolskiBus.com oraz dodanie pracy poprzez aplikację konkursową umieszczoną na profilu na Facebook’u PolskiBus.com http://facebook.com/PolskiBus. Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie 7 – 20 grudnia, w tym samym czasie uczestnik będzie zbierał głosy na swoją pracę. 30 głosów gwarantuje przejście do drugiego etapu, gdzie specjalne jury wybierze najlepsze prace. Wyniki zostaną sprezentowane 24 grudnia, idealnie na Święta.

 

„Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku, dlatego przygotowaliśmy dla naszych fanów totalnie wyjątkowy konkurs! Chcielibyśmy, abyście podzielili się z nami swoją kreatywnością przy tworzeniu specjalnej kartki świątecznej na której pojawi się motyw związany z PolskiBus.com. Wasze prace możecie dodawać przez appkę umieszczoną na naszym Facebook’u, jak również to właśnie przez nią zbieracie głosy, aby dostać się do drugiego etapu! Jedyne co Was ogranicza w konkursie to Wasza wyobraźnia oraz czas na przygotowanie, przesłanie oraz zebranie głosów. Dlatego nie zwlekajcie i dołączajcie do naszego konkursu!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Zasady konkursu

„Wykreuj Święta z PolskiBus.com” jest konkursem realizowanym poprzez dedykowaną aplikację umieszczoną na fanpage’u PolskiBus.com pod linkiem http://r.welcometabs.com/wykreuj-swieta-z-polskibuscom i trwa od 7 grudnia (od 15:00) do 20 grudnia (23:55). Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu (metodą dowolną) kartki świątecznej zachowującej motyw związany z PolskiBus.com. Następnie Uczestnik konkursu dodaje swoja pracę poprzez Formularz Zgłoszeniowy zamieszczony w aplikacji i zaczyna zbierać głosy na swoją pracę.

Uzbieranie minimum 30 głosów gwarantuje przejście do drugiego etapu, w którym Komisja Konkursowa dokona wyboru 3 najlepszych prac, które otrzymają Złoty, Srebrny oraz Brązowy Bilet upoważniający do rezerwowania bezpłatnych przejazdów na dowolnie wybranych trasach w dowolnych terminach przez okres kolejno 12 miesięcy, 6 miesięcy oraz 3 miesięcy. Zostanie również wybranych dodatkowych 7 prac, które otrzymają nagrody pocieszenia w postaci podwójnych biletów na dowolnie wybrane trasy w ramach siatki połączeń oferowanych przez PolskiBus.com. Wyniki zostaną ogłoszone 24 grudnia, zaś regulamin konkursu jest do pobrania w formularzu zgłoszeniowym na http://r.welcometabs.com/wykreuj-swieta-z-polskibuscom.