W dniach 12-15 lutego w Kielcach odbędą się XXIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA.

Impreza skierowana jest do wybranych grup odbiorców, którymi są przedstawiciele i właściciele sklepów sportowych, dystrybutorzy oraz producenci sprzętu sportowego i outdoorowego. Ostatni dzień targów otwarty jest dla publiczności. Przygotowano szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: spotkania z gwiazdami sportu, prezentacje sprzętu czy pokazy mody sportowej.

Nowością tegorocznej imprezy będzie Salon Turystyki i Sportów Wodnych dedykowany amatorom sprzętu wodnego. „Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości. Na wystawie KIELCE SPORT – ZIMA już w lutym zaprezentowane zostaną przede wszystkim kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon. To największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce. KIELCE SPORT – ZIMA to impreza skierowana do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli czy właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego” – informują organizatorzy.

Targi w liczbach: 16 tysięcy metrów kwadratowych stoisk, Około 200 wystawców z Polski i zagranicy, Z ofertą firm zapoznaje się 3000 branżowych specjalistów z 13 państw oraz ponad 60 dziennikarzy zarówno z pism branżowych, jak i mediów ogólnopolskich Ostatni dzień XXIX Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA, to dzień dla publiczności. W tym czasie zaplanowano m.in.: spotkania z gwiazdami sportu, prezentacje sprzętu, pokazy mody sportowej przygotowane przez grupę zawodowych tancerzy W tym roku impreza ma niespodziankę dla amatorów sprzętu wodnego. Po raz pierwszy odbędzie się bowiem Salon Turystyki i Sportów Wodnych.

Zakres branżowy wydarzenia obejmuje: sprzęt i akcesoria do nurkowania, sprzęt i akcesoria do windsurfingu sprzęt i akcesoria do kitesurfingu, szeroką ofertę kajaków, łodzi, kanadyjek, pontonów, wyposażenie, odzież i akcesoria dla miłośników kajakarstwa, akcesoria do pływania, sprzęt żeglarski Wstęp na targi: Bezpłatny – po rejestracji dokonanej na miejscu (przy kasach biletowych), za okazaniem wizytówki sklepu, 20 zł – normalny, bez okazania wizytówki sklepu 10 zł – normalny w dniu otwartym dla publiczności. Miejsce: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce