Yestersen to platforma z epokowymi okazami wzornictwa z lat 1930 – 1990. W swojej ofercie ma meble, dodatki i elektronikę retro z najlepszych butików z całego świata. Internauci mogą znaleźć tam wymarzoną lampę space age z lat 60. jak i skandynawską komodę z lat 70. A to wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu czy błądzenia w sieci. Platforma zapewnia bezpieczną płatność i pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem

 

Pomysłodawcami i założycielami platformy są Karol Misztal z wykształcenia ekonomista orazFrancuz – Maxime Chanson, przedsiębiorca od 6 lat mieszkający w Polsce. Starannie sprawdzają każdy ze zgłoszonych przedmiotów, zbierają okazy w kolekcje, które ułatwią internautom odkrywanie kolejnych zbiorów.

 

Yestersen jest polskim finalistą programu Campus Residency. To trwający 6 miesięcy projekt dla startupów w fazie wzrostu. Daje im możliwość skupienia się na swojej działalności, jednocześnie oferując ekspercką wiedzę. Campus Residency zapewnia bezpośredni dostęp do mentorów i ekspertów Campusu, dedykowane szkolenia raz w tygodniu i dostęp do globalnej sieci Google for Entrepreneurs. Co więcej, przez cały ten czas startupy mogą pracować na miejscu, w darmowej przestrzeni i stać się częścią społeczności Campus Warsaw. Celem programu jest zidentyfikowanie trzech wyzwań, z którymi uczestnicy muszą sobie poradzić by osiągnąć globalny rozwój. Monitorowane będą wzrost przychodów, wzrost bazy użytkowników, otrzymane finansowanie i nowo powstałe miejsca pracy.