Zbliżający się koniec wakacji wcale nie oznacza, że kończą się możliwości wypoczynku w naszym regionie. Warto wykorzystać jesienne weekendy na bliższe poznawanie Mazowsza. Doskonałymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są liczne instytucje kultury związane z samorządem województwa mazowieckiego

 

Mazowsze zachwyca tym razem w spocie filmowym przygotowanym z myślą o mieszkańcach naszego regionu, ale też turystach szukających atrakcyjnych form spędzania czasu w ciekawych miejscach.

 

– Aktywnie, kulturalnie, rodzinnie – możliwości wypoczynku na Mazowszu jest nieskończenie wiele. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą przedłużyć sobie wakacje do spędzenia czasu w naszym regionie. Skanseny, urokliwe zamki, ale też liczne pikniki czy koncerty to, w myśl naszego hasła, idealny pomysł na weekend dwa kroki stąd – zaprasza Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora departamentu kultury, promocji i turystki w urzędzie marszałkowskim województwa mazowieckiego.    

 

Zachęcamy do rozpowszechniania materiału – https://www.youtube.com/watch?v=4rGloN9nUhE i odwiedzenia samorządowych instytucji kultury.