Egzotyka, ciepło i blisko, wycieczki objazdowe, rejsy „Pod żaglami ITAKI”, narty i ITAKA&Gala – łącznie 478 ofert na 30. zimę z ITAKĄ. Od 28. marca Zima 19/20 dostępna w systemach rezerwacyjnych ITAKI i na www.itaka.pl.

 

W myśl jubileuszowego hasła „30 lat i jeszcze tyle do odkrycia” ITAKA prezentuje nowość na Zimę 2019/20 – Malediwy. To kolejna destynacja, do której po raz pierwszy z Polski polecą czartery ITAKI. Bezpośrednie przeloty Warszawa – Male, transfery obsługiwane łodziami i wodnosamolotami. Archipelag składa się z ponad 1000 wysp i wysepek w 26 atolach. Klienci ITAKI spędzą wakacje w kilku lokalizacjach na atolach Ari i Male. Naturalnym skarbem Malediwów są jedne z najpiękniejszych plaż na świecie i fantastyczne rafy koralowe. Atrakcją samą w sobie są ekskluzywne hotele idealnie harmonizujące z błękitem Oceanu Indyjskiego. Jest kontynuacja operacji czarterowych na Nosy Be (Madagaskar) i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie dodano hotele w samym Dubaju i rozszerzono ofertę w Ras Al Khaimah i Fujairah. Duży wybór hoteli czeka na Kubie w dwóch destynacjach: Cayo Coco i Cayo Santa Maria.

Klasyką w ofercie jest Zanzibar z wtopionymi w egzotyczny pejzaż hotelami z najwyższej półki. Stałym punktem programu są Wyspy Zielonego Przylądka – Sal, raj dla miłośników plaż i surfingu. Zimą Klienci ITAKI po raz kolejny wybiorą się do Omanu, cieszącego się bardzo wysokimi ocenami za jakość świadczeń. Przeloty na Wyspy Zielonego Przylądka i do Omanu będą realizowane samolotami szerokokadłubowymi. Tajlandia reprezentowana jest przez resorty: Krabi, Phuket i Khao Lak. Cały produkt egzotyczny będzie realizowany przelotami w cyklach 7/14 noclegów.

Jak zawsze szczególne miejsce zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera. Zimą z ITAKĄ można wybrać się także na Maderę, Costa del Sol i CostaTropical. W Egipcie są 3 kierunki: Hurghada, Marsa Alam i Taba.
Touroperator zaprasza na kolejną odsłonę „Rejsów pod żaglami ITAKI”, ma które zimą 2017/2018 wybrało się z ITAKĄ ponad 12 000 osób.
Na ciekawych świata czekają nowe dalekie podróże . Lecąc na Malediwy można wybrać się na wycieczki do Indii, Sri Lanki lub „ Z atolu na atol”. Wycieczki do Indii będą także realizowane bezpośrednimi przelotami do Delhi, we współpracy z PLL LOT. Czarterem na Nosy Be Klienci polecą na 3 trasy po najciekawszych miejscach Madagaskaru. Nowości wycieczkowymi są „Karaibskie ABC: Aruba, Curasao, Bonaire” , „Karaibskie Marzenia: Martynika i Gwadelupa” „ Tam, gdzie żyły smoki: Hongkong i Wietnam” i wycieczka do Nepalu.

ITAKA zaprasza na stoki narciarskie do Włoch, Hiszpanii i Turcji. Narty w Kapadocji, to jeszcze jedno odkrycie firmy, które docenili Klienci. Dla najbardziej wymagających Klientów są z hotele 19. już edycji projektu ITAKA & Gala. Podróże w stylu gwiazd.