Z Air France KLM do Hongkongu, Szanghaju, Xiamenu, Hangzhou i Kantonu polecimy już od 2099 PLN!

Warszawa, 28 listopada 2014 r. –  Zimowy wypoczynek w Chinach – oto najnowsza propozycja linii Air France i KLM.

Taniej, bo już od 2099 PLN, polecimy do Hongkongu, Szanghaju, Xiamenu, Hangzhou i Kantonu. To świetna okazja, by wybrać się całą rodziną na ferie zimowe lub zaplanować walentynkowy wyjazd dla dwojga. W najnowszej promocji w podróż należy wyruszyć między 10 stycznia a 20 lutego 2015 roku. Tańsze przeloty można kupić do 23 grudnia br.  

Chińskie miasta już od 2099 PLN
Odkrywanie wielowiekowej chińskiej historii najlepiej rozpocząć od Szanghaju lub  Honkongu. Obydwa miasta są pełne kontrastów, łączą w sobie nowoczesne wieżowce i ruchliwe ulice z majestatycznymi świątyniami i zabytkami. Honkong położony jest 60 km na wschód od Makao na przeciwległym brzegu ujścia Rzeki Perłowej. Dookoła metropolii położonych jest mnóstwo parków i rezerwatów przyrody. W Szanghaju z pewnością warto odwiedzić Promenadę Bund i wybrać się na kolację do restauracji z pięknym widokiem na rzekę Huangpu. Będąc w Chinach trzeba koniecznie skosztować tamtejszych przysmaków!

Promocyjne ceny przelotów to świetna okazja by odwiedzić mniej znane miasta, jak na przykład Xiamen, Hangzhou czy Kanton. Xiamen uznawany jest za jedno z najbardziej romantycznych miejsc w całych Chinach. Nadmorski i pagórkowaty krajobraz, a do tego piękne plaże, parki i ogrody botaniczne. W pobliżu Gulangyu Island, gdzie obowiązuje zakaz poruszania się samochodami, urzekają wspaniałe widoki wybrzeża i pomysłowe kamienne ogrody. Na miejscu czeka także wiele atrakcji, jak na przykład wycieczka do Kah Kee Parku (pełnego fascynujących chińskich świątyni) lub wizyta w Hulishan Fort, gdzie można dowiedzieć się wiele o historii wojskowej Chin. Równie pięknym miastem jest Hangzhou. Typowe dla tej metropolii są liczne świątynie buddyjskie, np. Lingyin Temple, jedna z największych w całych Chinach!
Guangzhou (inaczej Kanton) swoją nazwę zawdzięcza pierwszym europejskim kupcom z Portugalii, którzy handlowali w tym regionie już w XVI wieku. Na miejscu warta obejrzenia jest m.in. Świątynia Sześciu Figowców i Pagoda Kwiatów (Świątynia Liurong).  
Na trasach azjatyckich pasażerowie Air France, jak i KLM mają zazwyczaj możliwość skosztowania orientalnego posiłku w ramach bezpłatnego serwisu pokładowego. W zależności od destynacji może to być danie np. chińskie, hinduskie czy koreańskie.
Grupa Air France KLM oferuje aż 24 kierunki w regionie Azji i Pacyfiku (w sumie ponad 200 lotów tygodniowo). Najwięcej dostępnych miast, bo aż 8 jest w Chinach (Pekin, Szanghaj, Hongkong, Kanton, Chengdu, Hangzhou, Wuhan i Xiamen), Indiach (Nowe Delhi, Bangalore, Bombaj) i Japonii (Fukuoka, Osaka, Tokio). Air France KLM lata również do Indonezji (Denpasar, Dżakarta), Wietnamu (Hanoi, Ho Chi Minh – Sajgon), Korei Południowej (Seul), Malezji (Kuala Lumpur), Singapuru, Tajlandii (Bangkok), Nowej Kaledonii (Noumea) oraz na Filipiny (Manila) i Tajwan (Tajpej).  
Bilety w promocyjnych cenach do Chin rezerwować można na stronach: www.airfrance.pl, www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

***

Air France KLM
Grupa Air France KLM jest czołowym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Jej głównym obszarem działalności jest transport pasażerów, towarów oraz obsługa techniczna samolotów. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77,3 mln pasażerów i transportem 1,3 mln ton ładunków rocznie. Linie Air France KLM mają dwa porty bazowe: im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu i Amsterdam-Schiphol. Grupa obsługuje łącznie 231 portów lotniczych zlokalizowanych w 103 krajach, a jej flota liczy 552 samoloty. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, do którego przystąpiło już ponad 24,5 mln członków.  Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzą największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń:  ponad 16 323 tys. lotów dziennie, do 1052  miast, w 177  krajach.
Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronach: www.airfrance.pl, www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.