Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** zwyciężył również w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu World Luxury SPA Awards

 

Hotel Manor House SPA pokonał polskich konkurentów i został krajowym zwycięzcą prestiżowego konkursu World Luxury SPA Awards 2017 r. w dwóch kategoriach:

Best Luxury Hotel Spa – Country Winner & Best Luxury Wellness Spa – Country Winner.

 

Ogłoszenie wyników odbyło się w 22 lipca br. podczas uroczystej gali w JW Hotel Marriott Hanoi w Wietnamie, na którą przybyło ponad 180 osób z więcej niż 50 krajów. Ten wyjątkowy wieczór przebiegający w atmosferze luksusu, elegancji i blasku fleszy był prawdziwym świętem branży SPA&Wellness. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów z całego świata, zarówno gości hotelowych, jak i konsultantów branżowych. W tegorocznej edycji oddano ponad 100 000 głosów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: hotele SPA, grupy hotelowe i resorty SPA, a także: Day Spa, Beauty SPA, Butique SPA, Destination SPA i Wellness SPA i w podziale na zasięg terytorialny. Rozstrzygnięto konkurs na najlepszy obiekt SPA: na świecie, na kontynencie, w regionie i w kraju.

 

Jak co roku doceniano świadczenie luksusowych usług i profesjonalną obsługę, dążenie do zmiany jakości życia, dobrego samopoczucia, szeroko pojętego dobrobytu i długowieczności gości. Międzynarodowe jury, które finalnie wyłoniło zwycięzców spośród obiektów z największą liczbą głosów w plebiscycie on-line, skupiało się również na „unikatowym designie i dotyku klasycznej elegancji”.

 

„Bardzo cieszy nas otrzymanie tytułów Najlepszego Luksusowego Hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polsce. Tym bardziej, że kolejny raz zwyciężamy w konkurencji krajowej. Stawiamy na unikatową ofertę, jakość usług oraz profesjonalizm całego zespołu Manor House SPA i ta filozofia się sprawdza. Nagrody w prestiżowym konkursie o zasięgu międzynarodowym to potwierdzenie, że stworzyliśmy miejsce, które jest doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale i przez ekspertów z całego świata. Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy.” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA.

 

 Manor House SPA zwany jest Polskim Centrum Biowitalności, to hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom. Działa tu najlepsze holistyczne SPA w Polsce i unikatowa Akademia Holistyczna Alchemia Zdrowia® z innowacyjnym programem odmładzającym, który pobudza naturalne umiejętności organizmu do regeneracji. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, które wzmacniają siły witalne organizmu.

 

Atutami kompleksu są m. in.: koncerty na gongi i misy tybetańskie, bezchlorowy basen, seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA czy lecznicze kąpiele ofuro w głębokich wannach. Stworzono tu także autorską Dietę Życia opierającą się na różnych stylach odżywiania, w tym na diecie niełączenia i zgodnej z grupą krwi. Historia luksusowego kompleksu w Chlewiskach sięga XII wieku, dziś to pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów i czterogwiazdkowy hotel w Stajni Platera i Termach Zamkowych. Całość jest otoczona 10-hektarowym, zabytkowym parkiem z energetycznym Ogrodem Medytacji.

 

Manor House SPA od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach branżowych. Niektóre z nich to: Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce (Prestige SPA Awards 2017), Najlepsze SPA dla kobiet biznesu, Złoty Standard w Obsłudze Gości, znak jakości V – Vege i znak jakości ECARF – certyfikat „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”. Kompleks otrzymał również rekomendację Magazynu Eden „najlepsze restauracje w polskich hotelach” znajdując się wśród 20 najciekawszych miejsc, w których kuchnia jest równie ważna jak luksusowy nocleg.

 

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl