Wczoraj odbyła się niezwykle elegancka i pełna emocji uroczystość z okazji 25-lecia działalności Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej (CNTB) w Polsce. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Ambasador Chorwacji w Polsce – Tomislav Vidošević oraz dyrektorka Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej na Polskę – Małgorzata Kowalska. Obecni byli przedstawiciele branży turystycznej, partnerzy, dziennikarze oraz liczni przyjaciele Chorwacji — kraju, który od lat zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach polskich podróżników.

Jubileusz stał się nie tylko okazją do świętowania, lecz także momentem podsumowania ćwierćwiecza współpracy, wspólnych projektów i konsekwentnej promocji chorwackich regionów, kultury i gościnności. Podkreślano silne więzi łączące Polskę i Chorwację oraz rosnące znaczenie polskich turystów w rozwoju tamtejszej branży turystycznej.

Atmosfera wieczoru — pełna ciepła, inspiracji i rozmów o przyszłości — przypomniała, jak ważne są relacje budowane przez lata i jak wiele dobrego przynosi partnerska współpraca.

Chorwacja — dziękujemy za 25 lat inspiracji. Czekamy na kolejne 25! 🇭🇷✨