Od dziś na platformie integrującej przewoźników autokarowych PolskiBus.com do dyspozycji Pasażerów zostają wprowadzone 2 nowe linie: z Wrocławia do Mrzeżyna oraz z Wrocławia do Jarosławca realizowaną wspólnie z Darłowskim Przedsiębiorstwem Przewozowym. Dzięki temu w ofercie strony www.PolskiBus.com znajdzie się 15 nowych miejscowości. Bilety na podróże od 23 czerwca są już dostępne w atrakcyjnych cenach

 

-2 nowe trasy POLBUS – PKS na platformie PolskiBus.com

-15 nowych miejscowości w ofercie, m.in.: Pogorzelica, Międzyzdroje, Rewal i Pobierowo

-Z Wrocławia do Łaz, Dąbek, Darłowa i Jarosławca we współpracy z Darłowskim Przedsiębiorstwem Przewozowym

-Bilety są już dostępne w sprzedaży, pierwsze kursy od 23 czerwca

 

Partnerstwo z POLBUS-PKS wkracza w kolejną fazę współpracy. Dzięki nowościom Pasażerowie mają w ofercie piętnaście nowych miejscowości: Łazy, Dąbki, Jarosławiec, Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica oraz Mrzeżyno.

 

Obie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika POLBUS – PKS, natomiast połączenie z Jarosławcem będzie realizowane we współpracy z firmą DPP. W przypadku każdej z linii Pasażerowie będą mieli do dyspozycji po jednym kursie dziennie. Wyjazd z Wrocławia do Mrzeżyna będzie o godzinie 8:00 z Tymczasowego Dworca Autobusowego, natomiast do Jarosławca o godzinie 22:00, również z tego samego dworca. Szczegółowe rozkłady jazdy znajdują się pod adresem: www.PolskiBus.com.

 

Trasa będzie obsługiwana przez wysokiej klasy autokary posiadające toaletę oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości   e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Zależnie od operatora kursu, podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów POLBUS-PKS, dostępny na http://polbus.pl/userfiles/Regulamin_przewozu_osob_i_bagazu_POLBUS_PKS_2016.pdf lub regulamin przewozów DPP.