Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje atrakcyjną letnią promocję. Propozycja Wizz Tours to szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city breaks” oraz licznych propozycji spędzenia letnich i zimowych wakacji

 

Najwyższy czas zaplanować nadchodzące lato i zarezerwować wspaniały wyjazd zyskując 65 euro zniżki! W tym roku najpopularniejsze kierunki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 

Agadir, Bari, Wyspy Kanaryjskie, Nicea, Lizbona, Santander czy Split? Każdy wybór jest świetny!

 

Przed rozpoczęciem kalendarzowego lata, Wizz Tours prowadzi akcję promocyjną HURRY65, która potrwa do 23:59 CET, 31 maja 2017 roku. Kod HURRY65 obowiązuje przy rezerwacji pakietów (hotel+przelot) z minimum siedmioma noclegami na podróże między 10 maja a 31 października br. Kod uprawnia do jednorazowej zniżki w wysokości 65 euro przy każdej rezerwacji.

 

Wystarczy jedno kliknięcie!Wybór Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo oferty, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.

 

Istvan Csanalosi, Dyrektor Generalny Wizz Tours, powiedział: “To wyjątkowa okazja dla naszych klientów w Polsce, aby już teraz zacząć realizować wakacyjne plany. Nasza oferta atrakcyjnych cenowo pakietów pomoże rodzinom i entuzjastom podróży zorganizować letni wypoczynek. Wizz Tours jest niezawodnym partnerem w planowaniu rodzinnych wakacji. Stale rosnąca liczba dostępnych destynacji potwierdza, że Wizz Tours jest najlepszym wyborem, dzięki niskim cenom i urozmaiconej ofercie.”