Dubai Food Festival (DFF), doroczne święto kulinarne obchodzone przez całe miasto, powraca w dniach 22 lutego – 10 marca 2018 roku z bogatą ofertą wydarzeń, atrakcji i promocji dla każdego, w kim drzemie foodie

 

Festiwal organizuje agencja Dubai Festivals and Retail Establishment (DFRE), należąca do Departamentu ds. Marketingu Turystyczno-Handlowego (Dubai Tourism). Jest to jego piąta edycja, w której zostanie zaprezentowane wszystko to, co najlepsze w dubajskiej gastronomii. Ponadto festiwal przybliży szeroki wachlarz różnych kuchni, których można skosztować w mieście, począwszy od najbardziej elitarnych kolacji po ukryte knajpki z dala od ubitego szlaku. Dubai Food Festival przedstawi najnowsze trendy i koncepcje gastronomiczne, zapraszając gości na wyrafinowane ucztę w przystępnych cenach, a biorąc pod uwagę obfitość imprez towarzyszących można śmiało przypuszczać, że zadowolony będzie każdy foodie w tym kraju!

 

Do najważniejszych atrakcji edycji 2018 należy Tydzień Dubajskich Restauracji, Plażowa Stołówka, Ukryte Skarby, Smak Dubaju i in. Mieszkańcy i goście mogą skorzystać z wyjątkowych ofert i nabyć akredytację festiwalową na początku 2018 roku, dającą podczas festiwalu DFF dostęp do atrakcji i promocji w całym mieście.

 

Zapraszamy na strony www.dubaifoodfestival.comlub do śledzenia kanałów społecznościowych festiwalu gastronomicznego Dubai Food Festival, by dowiedzieć się więcej szczegółów i aktualnych informacji o wydarzeniach w mieście.