Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj nową trasę z Wrocławia do Bari we Włoszech. Nowe połączenie zacznie działać 31 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Ceny zaczynają się od 59 PLN* i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm

 

Bari jest stolicą Apulii, urokliwego regionu w południowych Włoszech, niezwykle popularnego wśród turystów ceniących słoneczną pogodę, piękno bielonych domów górskich miasteczek i szerokie śródziemnomorskie wybrzeże.

 

Pierwszy lot WIZZ z Wrocławia odbył się w 2006 roku, a cztery lata później linia otworzyła bazę w Porcie Lotniczym Wrocław-Starachowice. W 2017 roku475 000 pasażerów skorzystało z wrocławskiej oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniego roku.

 

Podkreślając swoje zaangażowanie na Dolnym Śląsku, Wizz Air ogłosił niedawno umieszczenie drugiego samolotu w bazie na lotnisku we Wrocławiu uruchamiając cztery nowe trasy do Bazylei, Kutaisi, Goteborga i Porto.

 

Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów.

 

NOWA TRASA WIZZ AIR Z WROCŁAWIA:

 

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Bari

wtorek, sobota

31 marca

59 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

 

“Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta WIZZ umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok. Zachęcamy naszych pasażerów do rezerwacji biletów na wizzair.com. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład nowego samolotu!”