500 EURO DLA PIĘĆSET TYSIĘCZNEGO KLUBOWICZA
Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, powitał pięćset tysięcznego członka klubu WIZZ Discount Club. Program zainaugurowano w marcu 2011 roku specjalnie z myślą o lojalnych konsumentach, podróżujących z rodziną i przyjaciółmi.

Członkostwo WIZZ Discount Club gwarantuje zniżkę wysokości 45 PLN na wszystkie loty Wizz Air, których ceny rozpoczynają się już od 79 PLN. Klubowicze dokonując wspólnej rezerwacji z rodziną, czy przyjaciółmi mogą korzystać także z dodatkowych zniżek.
Szczęśliwą, pięćset tysięczną klientką WIZZ Discount Club okazała się pani Mihaela Cuciureanu z Rumunii. Z niskokosztowych lotów Wizz Air skorzystała, udając się wraz z mężem na słoneczne wakacje do Hiszpanii. Teraz będzie miała jeszcze więcej powodów do podróżowania, gdyż Wizz Air przyznał jej dodatkowe 500 euro na konto WIZZ, do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach.
Mihaela Cuciureanu, przed wejściem do samolotu Wizz Air do Malagi, na lotnisku Otopeni w Bukareszcie powiedziała: „To dla mnie niesamowita niespodzianka, zwłaszcza, iż dzisiaj obchodzę urodziny. Latam z Wizz Air już od bardzo dawna i za każdym razem czuję się na pokładzie, jak u siebie. Pomimo, iż za chwilę wylatujemy do Malagi na słoneczny, jesienny wypoczynek, to już zaczęłam zastanawiać się nad odwiedzeniem kolejnych miast, dostępnych w siatce połączeń Wizz Air. W ofercie jest tyle niezwykłych miejsc, które chciałabym zobaczyć. Nie mogę się doczekać następnej podróży”.

Mihaela Cuciureanu, przed wejściem do samolotu Wizz Air do Malagi, na lotnisku Otopeni w Bukareszcie ze stewardesą Wizz Air

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 54 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 340 trasach łączących 104 lokalizacje w 36 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 100 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13,9 miliona pasażerów do końca marca 2014 r*. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r.(„FY 2014”). 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.