„Wszystkodlaorzezwienia.pl” to konkurs organizowany przez markę Fresco. Codziennie do wygrania jest bon o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym limango.pl. To jednak nie koniec! Nagrodę główną stanowi voucher w wysokości 12 tys. złotych na dowolny, wakacyjny wyjazd. Weź udział w konkursie i przeżyj niezapomnianą przygodę!

 

Na czym polega konkurs i jakie są jego etapy? Nagrodą gwarantowaną dla każdego jest 50 zł w prezencie na letni shopping w sklepie internetowym Limango. Wystarczy tyko wejść na stronę konkursową i podać swój adres mailowy. Innym, nieco bardziej angażującym działaniem jest podjęcie wyzwania w postaci rozwiązania quizu i przesłania zdjęcia przedstawiającego, czym dla zgłaszających się osób jest orzeźwienie. Codziennie można wygrać 400 zł na zakup odzieży i dodatków, a także letnich akcesoriów oraz gadżetów w sklepie internetowym. 

 

Nagrodą główną z kolei jest voucher od wakacje.pl na kwotę 12 tys. złotych na dowolny wyjazd, np. na gorącą Sycylię! Wygra go osoba, której nadesłane zdjęcie okaże się najlepsze i najbardziej kreatywne. Konkurs trwa do 18 sierpnia. 

 

Więcej szczegółów na: www.wszystkodlaorzezwienia.pl