Długo oczekiwane wydarzenie w branży turystycznej – ACCESS Luxury Travel Show odbędzie się 13 listopada w nowoczesnych warszawskich wnętrzach Concept 13. Wydarzenie ma na celu zebranie głównych graczy z branży turystycznej, takich jak przedstawiciele pięciogwiazdkowych hoteli, kurortów, rezydencji i luksusowych miejsc, którzy spotkają najważniejszych touroperatorów i agentów z Polski i krajów sąsiednich.

Impreza rozpocznie się o 17:00 powitalnym drinkiem. Następnie o godz. 17:30 organizatorzy wygłoszą przemówienie powitalne, po którym odbędą się prezentacje, spotkania B2B i recepcja. Pod koniec imprezy goście będą zaproszeni do wzięcia udziału w losowaniu, w którym można wygrać cenne nagrody. Każdy dostanie niezapomniany upominek od organizatorów.

Impreza w Polsce odbędzie się po raz czwarty i zapowiada się równie interesująco i owocnie jak w latach ubiegłych. W tym roku ACCESS Luxury Travel Show spodziewa się powitać uczestników z różnych luksusowych miejsc, takich jak Constance Hotels & Resorts, sieć luksusowych hoteli i kurortów położonych na Oceanie Indyjskim; Shangri-La Hotels & Resorts, największą sieć hoteli azjatyckich; Sin Elite Group – włoską firmę oferującą luksusowe wakacje na całym świecie; LCI Travel Solution – wiodącą szwajcarską firmę, współpracującą z najbardziej znanymi sieciami hotelowymi na świecie i wielu innych.

Wnętrza Concept 13, które zostały wybrane jako miejsce na tę okazję, znajdują się na szczycie domu towarowego Vitkac ze wspaniałym panoramicznym widokiem na miasto. W ubiegłym roku restauracja Theeponymos, znajdująca się obok, została uwzględniona w przewodniku Michelin Red Guide, jednym z najbardziej znanych przewodników po restauracjach.

ACCESS Luxury Travel Show to idealna platforma do budowania i rozwijania relacji biznesowych z czołowymi przedstawicielami branży turystycznej„, mówi Kira Malysheva, dyrektor generalny ACCESS Luxury Travel Show „Uważam, że rynek Europy Środkowo-Wschodniej stale rośnie i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć jak z roku na rok wzrasta zainteresowanie.”

ACCESS Luxury Travel Show to wydarzenie, które co roku odbywa się w Warszawie. Skupia liderów branży turystycznej z całego świata w jednym miejscu, tworząc platformę do nawiązywania kontaktów, spotkań B2B z przedstawicielami wiodących światowych firm i budowania nowych kontaktów biznesowych.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: http://luxurytravel-show.com/poland-hungary/