11 grudnia br. w warszawskim Pałacyku Sobańskich odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie Business Traveller Awards Poland 2013 zorganizowana przez miesięcznik Business Traveller Poland. Dzięki głosom czytelników magazynu, Accor i należący do niego program lojalnościowy Le Club Accorhotels otrzymał nagrody  w dwóch kategoriach.

W plebiscycie i specjalnej elektronicznej ankiecie, która została przeprowadzona wśród czytelników magazynu, wzięło udział niemal 1000 biznesmenów i travel managerów organizujących podróże służbowe. Nagrody przyznawane były w 22 różnych kategoriach. Accor zdobył największe uznanie głosujących w kategorii „Najlepsza sieć hotelowa w Polsce”, w której zajął pierwsze miejsce. Program lojalnościowy Le Club Accorhotels został natomiast wyróżniony trzecim miejscem w kategorii „Najlepszy hotelowy program lojalnościowy”.  

„Dziękujemy wszystkim gościom i organizatorom spotkań, którzy doceniając naszą pracę zdecydowali się oddać głos na Accor oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels. Przyznanie nagród w tych dwóch prestiżowych kategoriach potwierdza, że podejmowane przez nas działania spotykają się z pozytywnym odzewem wśród naszych klientów.” – powiedział David Henry, SVP Sales, Marketing, Distribution and Revenue Management w Grupie Hotelowej Orbis.

Gale wręczenia nagród Business Traveller Awards mają bogatą historię. Organizuje je większość narodowych edycji Business Travellera, m.in. Business Traveller China, Middle East, America czy Africa. Gale organizowane przez brytyjski miesięcznik, który powstał w 1976 roku w Londynie, co roku przyciągają szefów linii lotniczych i sieci hotelowych z całego świata. W Polsce była to pierwsza edycja konkursu. Nad ankietą i opracowaniem wyników pieczę sprawowała firma doradcza Deloitte.

 

Największa sieć hoteli w Polsce

Grupa Hotelowa Orbis i jej partner strategiczny Accor zarządzają 60 obiektami, zlokalizowanymi w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferują ponad 11 000 pokoi w hotelach o zróżnicowanym standardzie od luksusowych (5-gwiazdkowych), po ekonomiczne (1-gwiazdkowe). Hotele działają pod markami: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Style, ibis budget a także Orbis Hotels.

 

Le Club Accorhotels – korzyści szyte na miarę

Le Club Accorhotels to globalny program lojalnościowy grupy Accor. Członkowie programu otrzymują punkty za każdy pobyt, które mogą następnie wymieniać na różnorodne korzyści takie jak zniżka podczas rezerwacji, kupony hotelowe czy kupony partnerów programu. Ponadto w hotelach Accor na gości należących do Le Club Accorhotels czekają dodatkowe przywileje, zależne od statusu karty i marki hotelu. Członkowie programu mogą skorzystać z  ekskluzywnych ofert, „Money Cannot Buy”, i wymienić punkty na niezapomniane wrażenia. 5 grudnia br. w Pałacu w Wilanowie odbyła się wyjątkowa kolacja, podczas której goście – uczestnicy programu Le Club Accorhotels – mogli skosztować dań przygotowanych według oryginalnych receptur z XVII i XVIII wieku.