Agencja United Partners otrzymała nagrodę główną w konkursie MP Power Award w kategorii „Program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel” za projekt Dakar – najtrudniejszy wyścig świata zrealizowany dla Orlen Oil.

Konkurs MP Power Award organizowany jest przez portal meetingplanner.pl. Jego celem jest nagrodzenie najlepszych projektów, postaci i inicjatyw w branży spotkań w Polsce. Najlepsze projekty za rok 2017 ocenia jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele klientów, praktycy z wieloletnim doświadczeniem.

– „Projekt w kategorii „Program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel” to wielomiesięczne prace związane z aktywizacją konkursową, budową platformy komunikacji i zarządzaniem kontaktów z uczestnikami konkursu. Tym razem mieliśmy dodatkowe wyzwanie w postaci trzech wersji językowych i pracą na kilkunastu rynkach europejskich i azjatyckich. – powiedział Cezary Wilemajtys, prezes United Partners. –„Cieszymy się z nagrody, to już trzeci krążek MP Power Awards na koncie United Partners!”.

Agencja United Partners należy do liderów branży incentive travel w Polsce. Jest jedną z najczęściej nagradzanych agencji na rynku i zanotowała rekordowy, 70% wzrost obrotów w 2017 roku.

United Partners działa na rynku od 14 lat, jest członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. W ciągu ostatnich lat agencja zdobyła główne nagrody w kilku branżowych konkursach, stając się najbardziej nagradzaną agencją incentive travel na rynku w Polsce.

Gepard Biznesu 2017 – nagroda za wzrost wartości firmy w okresie ostatnich trzech lat

MP Power Awards – konkurs organizowany przez meetingplanner.pl
MP Power Award 2017 – Nagroda „Incentive travel – program wsparcia sprzedaży” – Dakar – najtrudniejszy wyścig świata

MP Power Award 2014 – Nagroda „Incentive travel – program wsparcia sprzedaży” – Napędź swój silnik sprzedaży – Gruzja

MP Power Award 2012 – Wyróżnienie „Incentive travel – program wsparcia sprzedaży” – Halo tu Cuba

Golden Arrow – konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego

2016 – Golden Arrow w kategorii wysyłka bezpośrednia BtoB za projekt Casanova w Starej Hawanie

2016 – wyróżnienie w kategorii Program Incentive Travel za projekt Cuba – Caribbean Time Machine

Trendy w Turystyce – nagroda w kategorii IT dla Turystyki za aplikację Elektroniczny Opiekun.


Cezary Wilemajtys
– właściciel agencji incentive travel United Partners, prezes SITE Poland, pomysłodawca wielu projektów branżowych na rynku MICE w Polsce, wieloletni publicysta miesięcznika MICE Poland oraz członek kapituły konkursu Osobowość Roku, aktualnie członek jury MP Power Awards.