Ruszyła budowa aquaparku stanowiącego część kompleksu Hotel & Resort Plaza by Condohotels, który zostanie otwarty w bieżącym roku w Ostródzie.

W aquaparku znajdzie się basen pływacki z czterema torami o powierzchni 25 x 6 m, basen rekreacyjny z hydromasażami, brodzik dla dzieci, rwąca rzeka, wanny jacuzzi, kompleks saun oraz 4 zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Do aquaparku będzie należał również całoroczny, zewnętrzny basen z hydromasażami.

 

Hotel & Resort Plaza by Condohotels to wyjątkowy obiekt zlokalizowany w Ostródzie na Mazurach dysponujący 500 miejscami noclegowymi i salą konferencyjną na 1000 osób. Hotel jest położony w cichej i spokojnej części miasta, w bezpo­średnim sąsiedztwie plaży z kompleksem pomostów i wypoży­czalnią sprzętu wodnego oraz bulwaru spacero­wego z licznymi restauracjami, kompleksem sportowym z kortami tenisowymi, amfiteatrem i wyciągiem dla narciarzy wodnych.

 

Większość pokoi i apartamentów posiada tarasy lub balkony oraz wspaniały widok na jezioro i panoramę miasta. Charakteryzuje je, podobnie jak całość obiektu, unikalny klimat nawiązujący do lokalnej fauny i flory. Hotel, oprócz aquaparku, dysponuje również letnim basenem zewnętrznym, pozwalającym cieszyć się kąpielą w czystej i ciepłej wodzie. W obiekcie znajduje się także rozbudowane zaplecze spa & wellness z 16 gabinetami oferujące szereg zabiegów na twarz i ciało, specjalistycznych terapii oraz masaży. W kompleksie SPA znajduje się również ogród zimowy z rosyjską banią. Hotel dysponuje także bogatą infrastrukturę dodatkową, w ramach której dostępne są: restauracje tematyczne, bary, kawiarnie, winiarnia, klub nocny, sala kominkowa, centrum zabaw dla dzieci, siłownia, 2 hale do gry w squasha oraz salon gier.

 

www.hotelplaza.pl                                                                                          www.facebook.com/Hotel-Plaza