Po ostatnich obfitych opadach śniegu doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie panują we wszystkich stacjach w Trentino! W ciągu kilku dni spadło mnóstwo śniegu – stoki pokryły się warstwą świeżego puchu, po którym można śmigać z wielką frajdą. Region Dolomiti Superski jest obecnie wymarzonym rajem dla narciarzy! W Passo Rolle spadło ponad 120 cm śniegu, w Val di Fiemme i w Val di Fassa stoki pokryła ponad półmetrowa warstwa puchu!

Doskonałe warunki panują również w regionie Skiarama Dolomiti – Adamello. Na trasach w stacjach Madonna di Campiglio, Pinzolo, i Passo Tonale leży od 70 – 200 cm śniegu! Świetne warunki panują również w ośrodkach Paganella, Folgarida – Marilleva, Folgaria i Lavarone oraz Monte Bondone.

Dwa regiony narciarskie – Dolomiti Superski i Skirama Dolomiti – Adamello Brenta czekają na Państwa! Ponad 800 km  doskonale przygotowanych tras, nowoczesne, szybkie i bezpieczne wyciągi oraz atrakcyjne oferty na rodzinny pobyt są niezwykle kuszące. Nie zapomnijcie również o wyjątkowej ofercie apres-ski – basenach z wodą termalną, jeździe na nartach po zmroku na oświetlonych trasach, lub bieganiu na nartach klasycznych. Wszystko na wyciągniecie ręki!