podczas XXIV Forum Ekonomicznego w Krynicy

ARCUS SA i Kyocera Document Solutions zapraszają do specjalnej Strefy Druku ARCUS KYOCERA MDS podczas XXIV Forum Ekonomicznego w Krynicy. Strefa ulokowana będzie na terenie Biura Prasowego. Będzie to w pełni wyposażone centrum komunikacyjne, przeznaczone dla wszystkich dziennikarzy i gości jednego z największych wydarzeń polityczno-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do dyspozycji medióworaz wszystkich uczestników Forum będzie30 zestawów komputerowych z szybkim łączem Internetowym (wi-fi), drukarki Kyocera, urządzenia wielofunkcyjne Kyocera i inne.  Przygotowana przez ARCUS Strefa Druku wyposażona będzie  w najnowocześniejszy sprzęt, pozwalający łatwo drukować, kopiować i skanować niezbędne dokumenty.

„Oprócz tego że, każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z doskonałych urządzeń, będzie mógł także bez żadnych kosztów poznać zasady oszczędnego drukowania i dowiedzieć się, że sposobem na obniżenie kosztów firmach i instytucjach nie jest wyłącznie „tania drukarka do biura”.  Specjaliści ARCUS KYOCERA MDS podpowiedzą, jak zaoszczędzićnawet do 50% kosztów druku. Miłym dodatkiem będzie także konkurs. Spośród wszystkich uczestników Forum Ekonomicznego, którzy odwiedzą Strefę Druku i poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, rozlosujemy codziennie atrakcyjne nagrody, m.in.: drukarkę Kyocera FS-1061DN oraz noże ceramiczne Kyocera”powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu ARCUS S.A..

Do dyspozycji gości Forum Ekonomicznego będą m.in: jedna z najoszczędniejszych drukarek monochromatycznych na rynku Kyocera FS-2100 DN,  kolorowe urządzenie wielofunkcyjne MFP Kyocera Taskalfa 3050 ci z funkcją skanowania, kopiowania i druku, także w formacie A3 oraz monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Kyocera (MFP Taskalfa) z funkcją skanowania, kopiowania i druku, także w formacie A3.

Więcej: http://www.forum-ekonomiczne.pl/dla-mediow/biuro-prasowe/

Zainteresowanych optymalizacją kosztów zarządzania dokumentem zapraszamy do odwiedzenia stron www.kosztydruku.pl lub www.outsourcingdruku.pl.

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SAoraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.