Kapitalna atmosfera, dobra muzyka, ogniste dziewczyny i dzielni mężczyźni na stokach zaśnieżonego Chopoka. Gęste opady śniegu, porywisty wiatr i pochmurne niebo nie zniechęciło uczestników Bikini Ski , którzy w towarzystwie gwiazdy z Polski, Mai Bohosiewicz pokonali specjalnie przygotowany stok w Jasnej.

 

Zwycięzcy otrzymali wejściówki do Tatralandii i bilety na Bikini Brasil Party do Happy End Club. Tak rozpoczął się wiosenny sezon narciarski. 80 cm śniegu na stokach, wiosenne słońce i możliwość wygrzewania się w czasie śmigów na słońcu, zachęca do wyjazdów weekendowych. W promieniu 200 km nie ma innego miejsca z taką ilością otwartych tras, które umożliwiają jazdę w wiosennym słońcu. Inna wazna wiadomość dla narciarzy – ceny karnetów są już niższe o 20%. Kto nie był niech żałuje, kto się wybiera – może tylko zyskać.

Wieczorem dla wszystkich zgromadzonych gości ośrodka Jasna-Chopok www.jasna.sk przygotowano specjalny program – brazylijski wieczór muzyczno-modowy. Obecnych w klubie Happy End do czerwoności rozgrzał zespół bębniarzy Campana Batucada, którzy sprowadzili iście latynoski klimat do ośnieżonej doliny pod Chopokiem. Nie mogło zabraknąć też samby i gorących rytmów, do których swoje umiejętności prezentowały tancerki. Ech, piękne kobiety, piękne góry, piękny weekend – sprawdźcie to koniecznie, zwłaszcza, że na stokach pojawiło się ponad 30 cm świeżego śniegu!

Zdjęcia: Ski Sherpa