Najlepsi z najlepszych! To już czwarta edycja tego wydarzenia, organizowanego przez grupę Meorient oraz władze miasta Hangzhou na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będącego szansą dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód.

Do udziału w czwartej edycji  tych warsztatów zostało zaproszonych,  wyselekcjonowanych około 400 firm  gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy China Homelife Show 2015 związani są z branżami takimi jak: meble, AGD, odzież i tekstylia, wyposażenie kuchni i łazienki, dekoracje wnętrz, materiały budowlane, przedmioty codziennego użytku, ozdoby i upominki, oświetlenie, ogród i czas wolny.

Jak bezpiecznie importować z Chin? Jak zmniejszyć ryzyko nieudanej transakcji do minimum? Czy import z Chin gwarantuje zysk? Jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z Dalekiego Wschodu? Jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami? Co jest mitem, a co faktem w temacie importu z Państwa Środka? – odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące współpracy handlowej z partnerami z Chin będzie można uzyskać podczas targów China Homelife Show, które odbędą się w Poznaniu w dniach 27-29 maja 2015.

Jakość potwierdzona certyfikatami.Chiny nie są już synonimem dóbr o wątpliwej jakości, ale raczej eksportu skrojonego na miarę odbiorcy. Hasło „Dostajesz to, co zamawiasz” nie jest w tym przypadku pustym sloganem. Importerzy, decydując się na sprowadzanie towarów z Chin, rzeczywiście mogą dopasować zamówienie do potrzeb własnych i odbiorców oraz kierować się bardzo ścisłymi kryteriami: ceny, jakości wykonania, zastosowanych w procesie produkcji materiałów czy designu. O jakości towarów oferowanych przez wystawców Homelife Show świadczą liczne międzynarodowe certyfikaty.

Forum matchmakingu i inwestycji. Warsztatom China  Homelife Show towarzyszy China-Poland Matchmaking and Investment Forum (27-29 maja 2015). Podczas tego wydarzenia eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Tutaj będzie można się dowiedzieć, z jakimi problemami można się spotkać oraz jak je skutecznie rozwiązać. Do dyspozycji odwiedzających jest  bezpłatny tłumacz. Podczas targów w recepcji Strefy Matchmakingu w  umówionym terminie będzie czekał tłumacz polsko-chiński, który będzie towarzyszył podczas rozmów.

Zainteresowanych otrzymywaniem bieżących informacji o tych warsztatach, oraz zainteresowanych udziałem w tych warsztatach chińsko – polskich uprzejmie prosimy o pre – akredytacje  on- line:

http://homelifeshow.org/formularze/rejestracja