Wszystkich miłośników Łazienek Królewskich i fotografowania zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”.

Na zwycięzców czekają nagrody, a wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w Galerii Plenerowej w 2016 roku.

W styczniu rozpoczynamy trzecią edycję całorocznego konkursu fotograficznego organizowanego przez Łazienki Królewskie i światowej sławy fotografa – Czesława Czaplińskiego. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów – wszystkich tych, którzy pragną odkrywać wyjątkowe miejsca w Łazienkach Królewskich i uwieczniać ich niepowtarzalną atmosferę. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.lazienki-krolewskie.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny”, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz opublikować swoje fotografie. Zalogowani uczestnicy mogą również głosować na zdjęcia innych osób, biorących udział w konkursie. Po ogłoszeniu wyników, nagrodzone prace zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie. Laureaci wezmą również udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych pod okiem Mistrza – Czesława Czaplińskiego. Konkurs trwa do 15 listopada 2015 roku.

Szczegółowy regulamin znajduje się w module konkursowym na stronie: www.lazienki-krolewskie.pl. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć wyróżnionych w I i II edycji konkursu: http://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-I-edycji.html
http://www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/Laureaci-II-edycji.html

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie