Ecco Travel, marka specjalizująca się w wyjazdach egzotycznych, w sezonie 2015/2016 stawia na nowości. Wśród premier znajdują się nowe wyprawy do Chin, Indii, Birmy, Kambodży, Panamy, Peru, USA oraz Izraela.

Nie zabraknie także sprawdzonych, najpopularniejszych programów objazdowych, które w poprzednich latach podbiły rynek. Z planami touroperatora na najbliższy sezon, agenci mogli zapoznać się podczas cyklu spotkań, które zakończyły się w minionym tygodniu. Łącznie udział w konferencjach potwierdziło ponad 300 osób.

Spotkania z agentami odbyły się w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Zainaugurowała je Pani Karolina Warzybok, członek zarządu Ecco Holiday. Wśród powodów, dla których warto podróżować z Ecco Travel, wymieniła doświadczenie biura, pewność, bezpieczeństwo, komfort i renomę. Przy ostatnim z punktów podkreśliła: Jest coś niesamowicie poruszającego w listach z podziękowaniami za udany wyjazd, które otrzymujemy od klientów. Mamy świadomość, że ogromna w tym zasługa naszych pilotów. Analizujemy także fora internetowe oraz media społecznościowe i wiemy, że ten element – pracę naszych pilotów – klienci oceniają szczególnie wysoko. Takie pozytywne opinie są ogromnie motywujące dla całego zespołu, bo pokazują naszą prawdziwą wartość. To, jaką opinię wypracowała sobie marka Ecco Travel wśród agentów i klientów, uważam za nasz największy kapitał.

Znaczna część prezentacji poświęcona została jednemu z topowych kierunków Ecco Travel – Indiom. O tym niesamowitym miejscu, pełnym kontrastów, w sposób barwny i interesujący, opowiedzieli przybyłym gościom, piloci Ecco Travel – Pan Przemysław Buryan i Adrian Schubert. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, zdobytych podczas licznych podróży do Indii, konferencja przybrała charakter wirtualnej podróży do tego egzotycznego kraju. Agenci mieli okazję poznać nowe trasy programów objazdowych i usłyszeć o atrakcjach, jakie na swojej drodze spotkają podróżujący z Ecco Travel. Pod koniec spotkania odbył się quiz, w którym można było wygrać pamiątki przywiezione prosto z Indii. Znalazły się wśród nich ręcznie robione barwne długopisy, bransoletki, szkatułki, figurki pawia oraz breloczki z miniaturką indyjskiego słonia. Najwięcej emocji związanych było z główną nagrodą – wyjazdem na jeden z programów objazdowych po Indiach. Sponsorem przelotu został partner Ecco Travel w tym zakresie –  linie lotnicze Qatar Airways. Aby wygrać wyjazd do Indii, należało odpowiedzieć poprawnie na jak największą ilość pytań konkursowych. Zwycięzcą została Pani Bożena z Gliwic, która aż 6 razy pierwsza udzieliła poprawnej odpowiedzi. W związku z tym, że walka była wyrównana, a o wygranej zaważyło szczęście, zarząd Ecco Holiday postanowił ufundować dodatkową, drugą nagrodę. Decyzja zaskoczyła i  bardzo ucieszyła agentów, a zwłaszcza jej laureata – Pana Piotra z Krakowa.

Ecco Travel od 2004 roku specjalizuje się w organizowaniu egzotycznych wyjazdów pobytowych    i wycieczek objazdowych do odległych miejsc na całym świecie, takich jak Chiny, Japonia, Tajlandia, Wietnam, Indie, Sri Lanka, Indonezja, Meksyk, Kuba, Dominikana, Peru, USA, RPA, Emiraty Arabskie, Birma, Kambodża, Izrael i wiele innych. W zakresie przelotów na dalekich trasach, biuro współpracuje z międzynarodowymi przewoźnikami: Qatar Airways, Lufthansa, Air France, LOT i Emirates Airlines.