Wydawać by się mogło, że jeśli nie zaplanuje się urlopu przed sezonem, to do dyspozycji spragnionych wypoczynku pozostają tylko drogie lub nieatrakcyjne oferty, których nikt nie chciał kupić.

Okazuje się, że wcale tak nie jest. City Breaks – nowość w ofercie FRU.PL – to wakacje w pigułce. Przelot i zakwaterowanie w komfortowym hotelu w cenie, która pozytywnie zaskakuje.  
City Break to nowość w ofercie serwisu FRU.PL, platformy internetowej umożliwiającej rezerwację lotów, hoteli i samochodu. To świetna propozycja na wyjazd 2-4 dniowy, obejmujący przelot tanimi liniami i zakwaterowanie w hotelu, którego standard został oceniony przez użytkowników znanych portali turystycznych jako dobry lub bardzo dobry. Co więcej, hotele znajdują się najczęściej w centrach miast, blisko wszystkich największych atrakcji turystycznych. Koszt takiego wyjazdu zawierającego przelot, zakwaterowanie oraz często także częściowe wyżywienie jest niezwykle atrakcyjny. Mieści się w przedziale 600 – 1000 zł za osobę, choć w tzw. sezonie wysokim, rezerwując bilet krótko przed wylotem, ceny mogą być nieco wyższe.

 
City Break to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na mozolne przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu tanich lotów i niedrogich, ale sprawdzonych hoteli – mówi Michał Wrodarczyk, Prezes Zarządu FRU.PL. Nasz zespół to zgrana grupa pasjonatów. Uwielbiamy podróże, a jednocześnie nie lubimy płacić za nie więcej, niż to konieczne. Dlatego stworzyliśmy formułę, która oferuje klientom produkt idealny: przelot i zakwaterowanie w dobrym hotelu. City Breaks są dostępne w naszej ofercie od niedawna, a już cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy cenią sobie niezależność i wygodę – dodaje Wrodarczyk.

Korzystając z City Break można zwiedzić m.in. Paryż , Londyn, Mediolan czy Zurych, a także w wersji wakacyjnej Barcelonę, Sycylię, Costa del Sol, Lizbonę czy Florencję. Pełna oferta dostępna jest na stronie https://www.fru.pl/city-break

Przykładowe pakiety City Break:
Paryż, przelot i 2 noclegi ze śniadaniem, ubezpieczenie (sierpień) – od 669 zł / os.
Rzym, przelot i 2 noclegi ze śniadaniem, ubezpieczenie (listopad) – od 499 zł / os.