Nowa wersja językowa strony www
Wystartowała polska wersja językowa strony należącej do Związku farm Roter Hahn www.roterhahn.pl.

Jest to już szósta wersja językowa, w której funkcjonuje oficjalna strona związku Roter Hahn, zrzeszającego najatrakcyjniejsze farmy agroturystyczne położone na terenie Południowego Tyrolu – jednej z najpopularniejszych destynacji turystycznych na świecie.
Portal www.roterhahn.it dostarcza najświeższych informacji z regionu, a w swojej bazie posiada ponad 1600 ofert urlopowych. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce można odszukać najbardziej dopasowane do naszych potrzeb gospodarstwa, kierując się różnorodnymi kryteriami, takimi jak region, rodzaj i kategoria zakwaterowania, oferowane atrakcje czy też odległość od interesującego nas miejsca lub szlaku turystycznego. Na stronie związku Roter Hahn w przyjemny sposób zapoznamy się z bogatą tradycją i zwyczajami Południowego Tyrolu, uzyskamy urlopowe podpowiedzi, a także obejrzymy filmy, które pozwolą nam choć przez chwilę poczuć smak i odkryć uroki wiejskiego gospodarstwa. Tutaj również sprawdzimy pogodę, a w internetowej książce kucharskiej znajdziemy przepisy na tradycyjne potrawy serwowane na alpejskich farmach. Wszystkie osoby, które nie posiadają stałego dostępu do Internetu, a chciałyby spokojnie znaleźć odpowiednie gospodarstwo na odprężający urlop, w każdej chwili mogą zamówić bezpłatny katalog papierowy.
Urlop w gospodarstwie agroturystycznym to rozkoszowanie się przyrodą, odpoczynek i poznawanie z bliska wiejskiej kultury i tradycji. Wszystkie gospodarstwa przedstawione na portalu www.roterhahn.it są wyczerpująco opisane i  przedstawione w taki sposób, aby można było wyrobić sobie realistyczny obraz tych miejsc z ich osobliwościami i ofertą.
Portal Roter Hahn to idealne miejsce oraz źródło informacji dla zainteresowanych wakacjami agroturystycznymi w Południowym Tyrolu.

***

Roter Hahn (eng. Red Rooster) – związek ponad 1700 farm agroturystycznych położonych na terenie Włoch,
w Południowym Tyrolu. Powstał on w 1999 roku i został założony przez Związek Farmerów Południowego Tyrolu. Początkowo do Roter Hahn mogły przystąpić tylko gospodarstwa oferujące turystom pobyty. Od 2003 roku Związek otworzył się również na farmy zajmujące się gastronomią oraz produkcją ekologicznej żywności wysokiej jakości. Więcej informacji, a także szczegóły dotyczące rezerwacji miejsc w farmach Roter Hahn można dokonywać na stronie internetowej związku: www.redrooster.it/en/