Wspinaczka to ciekawy i wbrew pozorom bezpieczny sport, zaliczany jednak mimo wszystko do grupy ekstremalnych. Jest sportem niszowym, ale być może to właśnie ten dreszczyk emocji sprawia, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Jeżeli zatem uprawiasz wspinaczkę, odwiedziłeś ciekawe miejsce, zaliczyłeś trudną drogę wspinaczkową i chcesz się tym pochwalić, a może chcesz polecić swoim znajomym dobrze zorganizowaną ściankę wspinaczkową – wszystko to możesz zrobić dzięki dedykowanej dla mediów społecznościowych aplikacji Climber.

 

Dla kogo?

Aplikacja przeznaczona dla miłośników wspinaczki oraz wszystkich związanych z tym sportem, czyli klubów i ścianek wspinaczkowych, sklepów ze sprzętem górskim i profesjonalnym sprzętem sportowym, portali wspinaczkowych i górskich. Umożliwia polecanie swoim znajomym miejsc do treningu wartych odwiedzenia. Climber wspiera budowanie społeczności pasjonatów wspinaczki.

 

Jakie możliwości oferuje?

Climber może być nie tylko program lojalnościowy, który w łatwy sposób umożliwia udzielanie zniżek, czy rabatów wiernym i aktywnym fanom danego miejsca, ale to też wiralowy sposób na dzielenie się pasją i wiarygodną reklamę. Ponadto rozwiązanie pozwalana budowanie społeczności pasjonatów wokół coraz popularniejszej wspinaczki. „Turystyka” wspinaczkowa to również aktywnie rozwijający się nurt, który wspierany jest przez Climbera – wspinacze chętnie dzielą się informacjami o ciekawych miejscach, trudności zaliczonych dróg, czy dobrych sklepach ze sprzętem. Climber to narzędzie, które pozwoli zaistnieć w tej pasjonującej społeczności i dotrzeć z ofertą do miłośników tego sportu i ich przyjaciół.

 

Jak to działa?

Ofertę można przygotować za pomocą kilku prostych kroków. Następnie należy opublikować ją na Facebooku i zachęć potencjalnych klientów do korzystania z rabatów i kampanii promocyjnych. Jeśli klient wykazuje zainteresowanie ofertą, informacja o tym pojawi się na jego tablicy, a jego znajomi dowiedzą się o ofercie i staną się nowymi klientami.

 

Ambasadorzy

Aplikacja Climber została przygotowana we współpracy ze szczecińską ścianką wspinaczkową Trango Towers. Sam obiekt powstał we wnętrzu dawnego, kultowego kina Colosseum. Na 500 m kw. powierzchni wspinaczkowej znalazło się 30 stanowisk asekuracyjnych z kilkoma tysiącami chwytów, drogami pionowymi, lekko i mocno przewieszonymi, dachami i kantami, możliwością wspinania „na wędkę” i ” z dołem”. Maksymalna wysokość ścian to 10 m, co daje zastrzyk adrenaliny nawet doświadczonym spinaczom.

Funkcjonującą już aplikację można wypróbować tutaj:

https://www.facebook.com/pages/Trango-Towers/116724611792492?fref=ts