1 marca br. zakończyła się modernizacja powierzchni ogólnodostępnych w hotelu Novotel Kraków Centrum. Obiekt całkowicie zmienił wystrój lobby, recepcji oraz baru, nadano im nowoczesny i funkcjonalny charakter zgodny ze światowymi standardami oraz wymogami marki.

Wprowadzenie zmian powierzono architektom z biura projektowego Tremend. Prezentacja nowych wnętrz zbiegła się z rocznicą 12. urodzin hotelu.

Nowe aranżacje w hotelu Novotel Kraków Centrum to kontynuacja prowadzonych w 2012 i 2013 roku zmian, które objęły m.in. modernizację piętra konferencyjnego, wprowadzenie nowego konceptu pokoi NEXT oraz renowację Centrum Rekreacji In Balance by Novotel Wellness.

 

Lobby, recepcja i bar

Zgodnie z trendami dla marki Novotel „nowa generacja lobby” to wielofunkcyjna, atrakcyjnie wyposażona przestrzeń, która jest centralnym punktem i „duszą hotelu”. To tu goście mogą spokojnie pracować, odbyć spotkanie biznesowe, zrelaksować się i zjeść posiłek.

Połączenie bieli, brązu oraz zieleni w nowym lobby sprzyja tworzeniu atmosfery ciepła i gościnności. Ciekawym elementem tej przestrzeni są drewniane regały z książkami, które w zestawieniu z odpowiednim natężeniem oraz barwą światła tworzą przyjemne miejsce do odpoczynku. Panele podłogowe postanowiono zastąpić miękkimi dywanami w szarym kolorze.

 

Nowoczesne sale konferencyjne

Sale konferencyjne po modernizacji zyskały na funkcjonalności. W hotelu odnowiono i unowocześniono łącznie ponad 340 m2 powierzchni konferencyjnych. Zastosowano m.in. najnowsze technologie, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i specjalne oświetlenie, które łatwo można dostosować do potrzeb klientów. Sale są idealnym miejscem na przeprowadzenie szkolenia czy prezentacji.

 

Pokoje nowej generacji

W hotelu zmodernizowano również pokoje, które są dostępne w standardzie Executive. W każdym z nich znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, dostęp do Internetu Wi-Fi, mini-bar, sejf, ekspres do kawy Nespresso oraz stacje dokujące na iPhona i iPada.

 

In Balance by Novotel Wellness

W lipcu 2013 roku w hotelu wprowadzono koncept In Balance by Novotel Wellness, który jest idealnym miejscem na chwilę wyciszenia po długim dniu pracy lub zwiedzania Krakowa. Do dyspozycji gości oddano Centrum Rekreacji z basenem, Jacuzzi, sauną i salą ćwiczeń. Z Centrum Wellness można skorzystać codziennie od 6.00 do 22.00.

 

Czterogwiazdkowy hotel Novotel Kraków Centrum cieszy się wyjątkowym uznaniem gości, jest dogodnie położony w centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego i oddalony zaledwie o 14 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice. Z jego okien można podziwiać Zamek Królewski na Wawelu i malownicze zakole Wisły. Hotel oferuje 198 komfortowych pokoi oraz 340 m2 powierzchni konferencyjnej, bezprzewodowy Internet, własny podziemny parking oraz restaurację The Garden Brasserie.