Już w dniach 10-18 lutego w Stambule odbędzie się 13. edycja CNR Euroasia Boat Show w Stambule, która co roku przyciąga ponad 200 wystawców

 

Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie odwiedzającym najnowszych modeli łodzi i jachtów, a także wniesienie wkładu w turecką gospodarkę. Impreza ta zyskała status międzynarodowy i stała się jednymi z najlepszych targów na świecie. 13. edycja targów CNR Eurasia Boat Show odbędzie się w hali CNR EXPO i będzie gościć ponad 1000 marek. Uczestnikom zostaną zaprezentowane małe i średnie łodzie, jachty, łodzie motorowe oraz żaglówki.

Dlaczego Stambuł?

Stambuł zywany inaczej perłą orientu, jest jednym z najbardziej inspirujących i dynamicznych miast świata. Z jednej strony można zauważyć jego nowoczesny charakter — lotniska, centra handlowe czy biurowce, by za chwilę dało się poczuć tradycyjnego ducha miasta, przesiąkniętego wielowiekowymi zabytkami. Niepowtarzalności dodaje miastu również jego położenie — na styku dwóch kontynentów.

Wydarzenie to jest więc idealną okazją poznania trendów w branży żeglarskiej a także chwili odpoczynku w jednym z najpiękniejszych miast na ziemi. Stwarza również możliwość do spotkania się z firmami oferującymi sprzęt do łodzi w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji na stronie: http://cnravrasyaboatshow.com/index.aspx