Co radzą specjaliści?

Instruktor narciarstwa, restaurator, przewodnik górski, ratownik, producent nart, pionier zimowej turystyki – każdy wybrał swoje zimowe top 10 w Szwajcarii. Dziś je wszystkie prezentujemy. Miejsca mniej znane, obowiązkowe atrakcje, perełki w swojej kategorii, cenne podpowiedzi i wiele inspiracji.

» Wszystko o zimowych top 10

 

Gdzie jest śnieg?

Ile spadło śniegu? Jaka jest grubość pokrywy śnieżnej? Ile tras i jakie są otwarte? Czy działają snow parki i czy będzie świeciło słońce? To najważniejsze pytania dla każdego, kto rusza w góry i planuje zimowe aktywności. Wszystkie informacje o zimowych ośrodkach zebraliśmy w jednym miejscu, łącznie ze stopniem zagrożenia lawinowego.

» Poznaj raporty śniegowe dla całej Szwajcarii

 

 

Wystawa – Paul Gauguin, Bazylea do 28.06

Słynąca z doskonałych ekspozycji Fundacja Beyelerów tym razem prezentuje prace Paula Gauguin’a. To jedno z największych wydarzeń w historii Fundacji. Przygotowania do wystawy trwały 6 lat, a efekt jest imponujący. Prace ze zbiorów prywatnych i znanych muzeów podziwiać można do 28 czerwca 2015 r.

» Więcej informacji o wystawie

 

Pomysły na Szwajcarię, Bed & Breakfast

Organizacja Bed & Breakfast Switzerland świętuje w tym roku 20 lat istnienia. Standard i gwarancja jakości są tu najważniejsze – organizacja za cel stawia sobie regularne inspekcje wszystkich przyjętych do grupy i prezentowanych obiektów. Wśród propozycji znajdują się też nietypowe miejsca, jak nocleg na statku w Genewie.

» Więcej o noclegach Bed & Breakfast w Szwajcarii