PolskiBus.com opublikował film promujący pozytywne zachowania podczas jazdy autokarem. Jest to już druga odsłona akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com”, której celem jest zapewnienie wszystkim pasażerom najwyższego komfortu. Kampania została zainaugurowała w sierpniu 2015 roku. Filmy można obejrzeć na firmowych kanałach Youtube, Vimeo oraz bezpośrednio na stronie www.polskibus.com.

 

„Z przyjemnością prezentujemy kolejną odsłonę naszej akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com”. Każdy ma prawo do podróżowania w komfortowych warunkach, co w dużej mierze zależy od nas samych. Mam nadzieję, że ta przyjazna forma promowania pozytywnych zachowań zachęci pasażerów do przyłączenia się do naszej akcji! By podróżowało się lepiej, każdemu!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Najnowsza animacja pokazuje o czym warto pamiętać aby wszyscy pasażerowie mogli czuć się komfortowo. Niespożywanie alkoholu, nieużywanie e-papierosów, odtwarzanie muzyki w słuchawkach, ciche rozmowy przez telefon czy odpowiednie przewożenie bagażów – to przykłady zachowań, o których powinien pamiętać każdy kulturalny podróżny.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=kcuZqP66l7Q
Vimeo: https://vimeo.com/151643174

W pierwszym filmie opublikowanym w sierpniu 2015 roku, PolskiBus.com przypominał o odpowiednim zachowaniu podczas wsiadania do autokaru – ustąpieniu pierwszeństwa osobom niepełnosprawnym, starszym i matkom z dziećmi. Dotychczas materiał wyświetlono ponad 20 tys. razy: https://www.youtube.com/watch?v=lo8XxB4ajU0

Animacje zrealizowane w ramach akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com”, a także inne materiały wideo można obejrzeć na firmowym kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/PolskiBus oraz Vimeo: https://vimeo.com/user6743214